О клинике

Немецкая глазная клиника

С первого дня работы наша задача – предоставлять пациентам только лучшее из того, что сейчас имеет современная офтальмология.

1,500,000+
Именно такое количество операций проведено в наших клиниках
С первого дня работы, наша задача — всегда предоставлять пациентам только лучшее из того, чем на данный момент располагает современная офтальмология. В наших клиниках работают одни из лучших специалистов в офтальмологической сфере, это подтверждает десятки написанных научных работ и десятки тысяч проведённых операций. Высокая квалификация наших специалистов достигается только путём их ежедневной работы и обучения. Настоящий доктор учится своей профессии всю жизнь и наш персонал это знает. Мы по праву можем гордится нашими докторами.

«Немецкая глазная клиника» - это безупречный медицинский сервис с повышенным вниманием к контролю медицинского процесса.

Наши здания обустроены согласно современным и жестким европейским требованиям, регламентирующим работу медицинских учреждений. Во всех наших клиниках используется передовое оборудование по диагностике и проведению операций. Мы регулярно проводим обеззараживание помещений, берем пробы на присутствие бактерий и вирусов, осуществляем замену и профилактические работы систем очищения воздуха и предпринимаем многие другие меры, чтобы полностью исключить риск и человеческий фактор при проведения операций и гарантировать сохранность здоровья наших пациентов. Наша миссия — помочь Вам всеми возможными способами сохранить Ваше зрение в идеальном состоянии без вмешательства хирургов, а если вдруг так случится и Вам все-таки понадобится операция, мы гарантируем, что ее сделают одни из лучших специалистов офтальмологической сферы!

Свяжитесь с нами

Если у вас остались вопросы, звоните в наш приветливый колл-центр или запишитесь на диагностику с последующей консультацией.

Чому «Німецька очна клінікa»?

Наш центр

Наша клініка — це сучасна офтальмологія в Україні. Ми діагностуємо всі захворювання ока і проводимо мікрохірургічне лікування сучасними методами.

Лікарі

Всі наші лікарі — висококваліфіковані фахівці. «Німецька очна клінікa» — постійно навчає своїх фахівців за кордоном. Звернувшись в «Німецька очна клінікa», Ви можете розраховувати на якісну і кваліфіковану допомогу.

Відкритість

У «Німецька очна клінікa», Ви отримуєте повну об’єктивну інформацію про своє захворювання і про всі ефективні методи лікування. При цьому лікар будує схему лікування з урахуванням Ваших індивідуальних особливостей.

Genius PLUS

Genius PLUS— один з методів корекції короткозорості, далекозорості та астигматизму. Лазерну корекцію зору цим методом в Україні можливо провести в нашій клініці.

Лікування катаракти "водним потоком"

Складні випадки, травматична, вікова, вроджена катаракта, оперуємо дітей від 1 дня. Катаракта в нашій клініці видаляється “ водним потоком” з гарантованим поліпшенням зору. Досвід наших офтальмохірургів — це тисячі успішних операцій. Наша клініка використовує високотехнологічні англійські лінзи Rayner. Лікування катаракти — це іменна хірургія. Наша фахівці не оперують в інших клініках України.

Вітреоретинальна хірургія

У нашій клініці застосовуються технології та методики лікування, рекомендовані у Німеччини. Результати наших операцій перевершують очікування наших пацієнтів. Ми надаємо гарантію на результат операції.

Лікування косоокості методом "регульованих швів"

Лікування косоокості проводиться у складних випадках. Виправляємо наслідки “невдалих” операцій в інших клініках. У нашій клініці можна оперуватися і дітям і дорослим. Досвід успішних операцій, проведених з лікування косоокості по протоколу університетської клініки Швейцарії з відмінним результатом. В нашій клініці, за унікальними методиками, проводять операції лікарі експерти.

Альтернатива лазерної корекції зору RLE

RLE (рефракційна ленсектомія) — ефективний метод корекції пресбіопії (вікова далекозорість). RLE призначена для корекції високого ступеня короткозорості, далекозорості та астигматизму, коли проведення лазерної корекції зору неможливо за медичними показниками.

Бездоганна репутація

У «Німецька очна клінікa» Ви отримуєте повну об’єктивну інформацію про своє захворювання і про всі ефективні методи лікування. При цьому, лікар будує схему лікування з урахуванням ваших індивідуальних особливостей.

У «Німецька очна клінікa» працюють лікарі і кaндидати медичних наук, фахівці вищих категорій. Звернувшись в «Німецька очна клінікa», Ви завжди можете розраховувати на якісну і кваліфіковану допомогу.
Перед операцією з пацієнтом підписується договір, в якому обумовлюються всі права пацієнта і аспекти лікування. Дається повна інформація про різні методики та способи досягнення прекрасного результату лікування.
«Німецька очна клінікa» надає пацієнтові можливість контролю якості операції. Ми записуємо і архівуємо весь процес операції для об’єктивного медичного контролю. Також ведеться аудіо і відео запис бесіди лікаря і пацієнта при постановці діагнозу і консультуванні пацієнта. Далеко не кожен медичний центр може дозволити собі таку “відкритість”.
Вся техніка і матеріали, які використовують наші фахівці, мають європейські сертифікати і пройшли необхідну реєстрацію в Міністерстві охорони здоров’я України. Рівень оснащеності нашого медичного центру є орієнтиром для провідних європейських центрів з лікування хвороб ока.