fbpx
Внимание, наше здание подключено электроэнергией по категории А, от двух независимых источников поставки электроэнергии и по этому графики отключения электроэнергии, на нашу клинику не распространяется. Мы работаем в обычном режиме, для наших пациентов.
Скидка 50% на полное диагностическое обследование зрения.
В связи со значительным повышением цен на расходные материалы для проведения лазерной коррекции планируется увеличение стоимости на 30% с 29 апреля 2023 года.
Немецкая глазная клиника

Отзывы после коррекции зрения

Залишіть ваш відгук

Приєднайтесь до десятків тисяч наших пацієнтів, які вже допомогли нам стати найкращими у своїй справі!

Hendrikus Franke Johannes

Удаление катаракты

I like the very client friendly approach. The professional attitude and the quality of the work.
Very much recommend to anybody who likes hosted service.

Дейнега Григорій Володимирович

Дейнега Григорій Володимирович

Удаление катаракты

Велика подяка працівникам за роботу. Бажаю мирного неба і миру!
Лікарі професіонали, увесь медичний персонал чудовий та чуйний
Велике Спасибі!

Железняк Ігор Петрович

Лазерная коррекция зрения

Дякую «Німецькій очній клініці», за якісне обстеження, а в подальшому і за операцію. Хочу відзначити приємний та ввічливий персонал.
Професіоналізм лікарів, які залишають тільки позитивні емоції.
Всім рекомендую!

Бордюг Дарина Василівна

Лазерная коррекция зрения

До операції я бачила всього 4%, але вже після проведення операції, вже через декілька годин я почала бачити краще ніж в лінзах.
Хочу відзначити, що увесь персонал дуже уважний та приємний, кваліфікований. Дуже задоволена, що обрала саме цю клініку, рекомендую на 100%.

Анікіна Л.Я.

Анікіна Лариса Яківна

Удаление катаракты

Лікар Іванець І.В. – лікар з великої літери.
Доопераційне обстеження, операція і післяопераційне обстеження пройшли на найвищому рівні.
Дуже уважна, чуйна людина і чудовий фахівець, якого дуже хочеться рекомендувати всім своїм знайомим (що вже і зробила!).
Велика дяка їй за операцію, за її чуйність. Дякую, що в вашій клініці є такі фахівці.

Бартосевич Олеся Олександрівна

Лазерная коррекция зрения

Дякую лікарю Британу Сергію Сергійовичу за високий професіоналізм під час проведення операції. Також висловлюю подяку персоналу клініки ,за високу якість обслуговування ,починаючи від реєстратури, діагностики та підтримку медсестер перед та під час операції. Рекомендую «Німецьку очну клініку», приходьте і ви отримаєте новий зір ,без окулярів та лінз! Бажаю усім гарного зору!

Балашова Валентина Петрівна

Удаление катаракты

Велика подяка всьому персоналу клініки: лікарю, хірургу за проведену операцію. Результатами операції задоволена. Обслуговування на всіх етапах лікування дуже сподобалось. Всім велика подяка, успіхів всьому колективу.

Ковпоша Марія Федорівна

Удаление катаракты

Дякую лікарю Оксані Валеріївні та медсестрі за турботу, повернення зору.

Андрющенко Павло Іванович

Удаление катаракты

Щиро вдячний лікареві Скапі Оксані Валеріївні за операцію з приводу катаракти. Окрема подяка всім співробітникам клініки за доброзичливе та професійне ставлення.

Кінищук Юрій Дмитрович

Лечение косоглазия

Дуже задоволений клінікою, сервіс до хірургії 100 балів. Операція пройшла легко та швидко. Лікарі і персонал чемні та привітні. Дякую всім.

Береза Віктор Андрійович

Береза Віктор Андрійович

Лечение косоглазия

Індивідуальний підхід, якісне обслуговування. Ксенія Павлівна зробила все на найкращому рівні. Більше мене не турбує косоокість та двоїння, і я маю нарешті бінокулярність. Окрема подяка Василю Івановичу за огляди та турботу при лікуванні. Хоча лікарі і давали 50% шанс, все вийшло на 100/100.

Малько Людмила Анатоліївна

Проверка зрения

Дуже вдячні за огляд, усі професіонали високого рівня, як оптометристи, так і лікарі. Особливо хочеться відзначити Марію та Ганну, дякуємо за турботу ,а також велике спасибі Качан Оксані Вікторівні, дуже доступно та зрозуміло все пояснила, професіонал з Великої літери!

Басанець Михайло Іванович

Лазерная коррекция зрения

Дякую грошевій Ксенії Павлівні, її команді та персоналу «Німецької очної клініки» за проведену операцію та можливості знову бачити на 100%!

Гусак Ольга Юріївна

Лазерная коррекция зрения

Років з 10 в мене почав падати зір, і ось нарешті я наважилися на лазерну корекцію. В першу чергу хочу подякувати за можливість знову бачити. Чесно кажучи, до сих пір не можу в це повірити, невже я бачу обличчя перехожих на вулиці?! Окремо хочу подякувати Британу Сергію Сергійовичу, вважаю, що крутих спеціалістів дуже мало і коли такі знаходяться їх повинні знати усі! Дякую!

Головко Катерина Юріївна

Лазерная коррекция зрения

Дуже вдячна лікарю Ксенії Павлівні Грошевій за проведену операцію. Я ніколи не думала, буду плакати від того, що бачу без окулярів. Весь персонал клініки – БЕЗДОГАННИЙ. Дуже чемні медсестри та привітний персонал. Бажаю процвітання клініці та вдячних пацієнтів! Мирного неба!

Матвійчук Георгій Юрійович

Лазерная коррекция зрения

Виражаю щиру вдячність «Німецькій очній клініці», персоналу та лікарям. Окремо хочу подякувати Грошевій Ксенії Павлівні, яка зі своїми колегами професійно, швидко і комфортно для мене провели операцію з лазерної корекції зору.

Тихий голос і внутрішній спокій лікаря супроводжували мене в нову реальність ,де я бачу на 100%, протягом всього лиш декількох хвилин.

Пишаюсь тим, що в Україні існує клініка такого рівня. Всьому персоналу та керівникам Величезне ДЯКУЮ!

Фіщенко Вікторія Вікторівна

Лазерная коррекция зрения

Дякую за прекрасний зір. З першого дня, коли я до вас прийшла, Ви були максимально клієнтоорієнтовані. Вражає професіоналізм та ввічливість персоналу. Все було швидко, як саме обстеження, так і корекція зору. Дякую за вашу роботу.

Ясінська Каріна Юріївна

Лазерная коррекция зрения

Клініка вразила своїм затишком. Весь персонал привітний та доброзичливий. Лікарі – спеціалісти своєї справи.

Дуже задоволена візитом у вашу клініку. Обов’язково буду радити Вас своїм друзям.

Василець Аліна Радіонівна

Лазерная коррекция зрения

Враження залишилися чудові , дуже приємний персонал , який гарно виконує свою роботу, відповідають на всі запитання . Операція пройшла добре , швидко та професіонально . У вигляді підтримки все дуже сподобалось , що під час операції працівник тримав мене за руки, це дуже заспокоювало та допомагало позбавитись від хвилювань . Наступного дня вже побачила результат , зір покращився , та усі больові відчуття пройшли .

Митрофанюк Тетяна Віталіївна

Лазерная коррекция зрения

Чудовий сервіс та чудовий лікар Британ Сергій Сергійович!

Дякую, що повернули мені мій зір!

Макєєв Сергій Вікторович

Лечение косоглазия

Сам Господь привів мене в цю клініку. Сучасна, створена по європейським стандартам, з професійним обладнанням та кваліфікованими лікарями, які чітко та якісно виконують свою роботу на високому рівні майстерності.

Щира подяка Грошевій Ксенії Павлівні за ювелірну та божественну операцію ,за те, що повернули відчуття повноти життя, бачення цього світу чітко та яскраво, без дискомфорту.

Найкраща оцінка медичному персоналу клініки – Ви створили комфорт та бажання, при потребі, звертатися тільки до вас.

Однозначно рекомендую всім звертатися до вас! Низький уклін, за отриману радість та щастя. Хочеться говорити тільки віршами про любов:

«В моїх венах тече любов,

І тіло обвиває виноградна лоза.»

Бєлоусова Ірина Володимирівна

Удаление катаракты

Зробила в даній клініці операцію на очах і хочу сказати, що дуже задоволена відношенням медперсоналу до пацієнта. Всі дуже ввічливі і гарно знають свою справу. Буду надалі користуватися послугами цієї клініки і рекомендувати іншим, так як обстеження і лікування проходить за новітніми технологіями, повністю безпечно і безболісно для пацієнта. Величезне, щире ДЯКУЮ!

Рубан Юрій Володимирович

Рубан Юрій Володимирович

Лазерная коррекция зрения

Я – оптометрист в «Німецькій очній клініці» . Знаючи , що тут працюють лише найкращі фахівці , які дуже якісно та професійно виконують свою роботу , можуть з точністю зробити діагностику зору завдяки новітньому обладнанню . Я довірив найцінніше, що в мене є - свій зір , і отримав ідеальний результат , який не можна порівнювати з окулярами чи контактними лінзами.
Окрему подякую хочу висловити фахівцю, лікарю-офтальмологу, який провів лазерну корекцію зору – Грошевій Ксенії Павлівні. Ви просто майстер своєї справи. Дякую Вам за те, що тепер я можу бачити світ без допомоги окулярів та лінз . Успіхів Вам та міцного здоров’я.

Пономаренко Олег Володимирович

Проверка зрения

Дуже гарна клініка з якісним обслуговуванням. Усі лікарі ставляться з душею та виконують свою роботу на всі 100%. Рекомендую!!

Доленко Ігор Вікторович

Проверка зрения

Обслуговування в клініці було гарне, лікаря дуже висококваліфіковані та проявили професіоналізм на високому рівні. Персонал ввічливий та дбайливий.

Денисенко Марина Борисівна

Лазерная коррекция зрения

Я лікар офтальмолог в Німецькій офтальмологічній клініці. Кожного дня консультуючи пацієнтів перед лазерною корекцією завжди трішки заздрила їм. І ось  знаючи всі процеси зсередини, спокійно змогла довірити своє здоров'я колегам! Я вражена якістю зору і вже на наступний день змогла повноцінно працювати з пацієнтами. Дуже дякую Ксенії Павлівні за крутий зір і за можливість позбавитись від окулярів)

Савенко Галина Федорівна

Удалений катаракты

Висловлюю подяку працівникам клініки за уважне і професійне відношення. Хірургу Іванець Ірині Володимирівні – за її золоті руки.  Здоров’я і щастя усім бажаю!

Філатова Лінда Хієнівна

Лазерная коррекция зрения

Дуже сподобалось в клініці! Надзвичайно гарне ставлення до пацієнтів . Не дарма кажуть “Стався до інших так , як хочеш , щоб вони ставилась до тебе” .  Тому в клініці побудовані  гарні відносини між працівниками та відвідувачами .  Приємно проводити час , в такій гарній клініці. Багато вагалась , де робити лазерну корекцію . Переді мною був вибір робити корекцію в іншій клініці чи в  “Німецькій очній клініці” .  Коли я прийшла в тій клініці перед корекцією  мені сказали , що в мене суха рогівка, через що , мені потрібно капати краплі ще два тижні . Через два тижні ,перед операцією , мені зателефонували , і повідомили про нову проблему, а саме, про відсутність якоїсь деталі для лазера.  І тут я зрозуміла, що це знак - мені потрібно іти в  “Німецька очна клініка”. Це був вибір про який я не пожалкувала . Одним словом я дуже задоволена !

Нонка Антон Миколайович

Лазерная коррекция зрения

Хочу виразити велику вдячність лікарям за їхню працю та за те, що я «побачив світ своїми очима». Від тепер буду рекомендувати своїм знайомим цю клініку, як найкращих спеціалістів у галузі офтальмології.

Ще раз дякую, оскільки для моєї теперішньої роботи, мій зір – це моє життя!

Мнищенко Катерина Юріївна

Лазерная коррекция зрения

Я дуже задоволена сервісом та взагалі  проведенням операції. Клініка дуже приємна, тут приємно знаходитись та приходити будь-які обстеження . Лікарі і персонал приємні  та привітні. Сама операція пройшла чудово. Тому за можливості буду радити цей заклад іншим.

Демиденко Софія Юріївна

Лазерная коррекция зрения

Я вдячна за професіоналізм і відношення на високому рівні. Очна клініка, в якій вилікували мої очі, подарувала мені нове життя, без перебільшення.

Радитиму усім знайомим і друзям. Тільки вперед!!!

Антонюк Ірина Іванівна

Лазерная коррекция зрения

З задоволенням рекомендую Німецьку клініку зору. Обираючи, де саме зробити лазерну корекцію зору , я шукала надійну клініку, орієнтуючись на відгуки пацієнтів. Тепер можу залишити свій відгук: професійне відношення до пацієнтів, сама операція пройшла швидко і безболісно. Я задоволена результатом на 100% . Вас зустрічають і обслуговують з посмішкою і уважністю, все пояснюють на стадії підготовки, проговорюють всі моменти і рекомендації. Спасибі за Вашу роботу.

Адаменко Дмитро Євгенович

Лазерная коррекция зрения

Дякую за професіоналізм лікарям та помічникам. Бажаю успіхів в роботі та мирного неба.

Хомчак Валерія Олександрівна

Лазерная коррекция зрения

Дуже задоволена обслуговуванням в клініці, усі дуже уважні та привітні (особливо лікар, що проводив післяопераційний огляд). Відповідають на всі питання та підтримують протягом цього часу. Сама корекція була дуже швидко та безболісною – можу сміливо рекомендувати всім! Якби мала окуляри лишила б їх в спеціальному контейнері. Загалом, найприємніше враження від клініки, персоналу, лікарів, операції. Дякую за все!

Кулініч Юрій Олегович

Лазерная коррекция зрения

Чемні працівники, адміни, лікарі. Корекція минула легко, швидко, зір покращився, атмосфера дружня, клієнтоорієнтована. Все сподобалось. Був би паркінг для відвідувачів, то взагалі топ.

Рибчинська Світлана Сергіївна

Лазерная коррекция зрения

Хочу подякувати за можливість знову чітко бачити! Дуже боялась йти на операцію по лазерній корекції зору, але воно того варте. Окрема подяка персоналу, який мене заспокоював та підтримував до та підчас операції, дівчата тримали за руку і це справді допомогло заспокоїтись. Хочу подякувати хірургу Грошевій К.П., операція пройшла максимально швидко та майже безболісно.

Ганзюк Тетяна Борисівна

Лазерная коррекция зрения

До моменту коли я наважилась на операцію «Лазерна корекція зору» пройшло 20 років. Вибір клініки для мене був дуже відповідальний, тому що це мій зір, моє майбутнє. Після пошуку інформації та лікарів, які проводять операцію, впевнилась, що мій вибір—це «Німецька очна клініка».

Консультація і операція пройшла чудово, хоча я дуже хвилювалась. Я вдячна лікарю та всьому персоналу клініки та рекомендую всім до відвідування!

Шкарбан Віолета Григорівна

Лазерная коррекция зрения

Хочу висловити свою подяку лікарям. Вони здійснюють мрії. Нове обладнання, яке допомагає точно подивитись в чому проблема. Прекрасне ставлення лікарів, які турбуються про Вас. Буду рекомендувати всім!

Лінець Людмила Петрівна

Проверка зрения

Дуже дякую за ставлення персоналу, особливо лікаря Ірину Володимирівну Іванець, професіонала і гарну людину.

Шихалієва Марина Анатоліївна

Шихалієва Марина Анатоліївна

Лазерная коррекция зрения

Дуже вдячна всьому персоналу Німецької очної клініки. Кожен підтримав, запитав, заспокоїв перед операцією. Дякую жіночці, що поговорила зі мною і підтримала перед операцією. Це заспокоїло і розслабило. Дякую дівчатам, які перевіряли зір на апаратах. Дякую дівчинці, що тримала за руки під час операції. Особлива подяка Оксані Павлівні за проведену лазерну корекціюзору! Я БАЧУ ПРЕКРАСНО! ДЯКУЮ! Атмосфера в клініці душевна і приємна  мелодія, яка грає на фоні – клас!

Манжула Катерина Геннадіївна

Лазерная коррекция зрения

Не пошкодувала, що обрала цю клініку. Операція пройшла добре, хоч і було хвилююче. Окреме спасибі жінці-медсестрі, яка заспокоювала перед корекцією-дуже людське ставлення і було справді спокійніше. Після операції одразу було важко дивитися, але вже наступного дня прокинулася з новим поглядом! Поки що прокидаючись вранці, трохи лякаюся, що забула зняти лінзи ввечері. З зором жити стало легше. Дякуємо лікарям клініки.

Калинка Лариса Вікторівна

Калинка Лариса Вікторівна

Лечение косоглазия

Я, Калинка Лариса Вікторівна, дуже вдячна лікарю Грошевій К.П. за її золоті руки, чуйне серце та гарне ставлення до пацієнта, і дуже дякую за такий післяопераційний результат. Моє око дивиться рівно, я безмежно рада, також дякую всьому персоналу клініки за гарне відношення до пацієнта і окрема подяка анестезіологу Ляшок А.Л. Хочу побажати процвітання Вашій клініці, а я буду всім своїм знайомим рекомендувати Вашу клініку.

Бондаренко Микита Сергійович

Лечение косоглазия

Я щиро вдячна клініці та особисто хірургу Грошевій Оксані Павлівні за операцію по виправленню косоокості моєму синові. Проблема у дитини була виявлена давно, та нам доступно та чесно пояснили коли саме треба зробити операцію, щоб зменшити вірогідність повторної операції. Операція була проведена на високому рівні. Такого результату не очікували навіть. Сказати, що вражені результатом – нічого не сказати! Ми, як батьки, просто у захваті зараз, коли дивимось на свою дитину.

В клініці дуже приємна атмосфера, професійний та кваліфікований персонал, все чітко і зрозуміло. Всі дії пояснюють. Дають дієві рекомендації.

Ця клініка нова, тут є все необхідне сучасне обладнання, але головна її перлина – це хірург від Бога Грошева О.П. Ще раз дякую їй та всьому персоналу та асистентам.

Дуже рекомендуємо усім Німецьку офтальмологічну клініку.

З повагою Бондаренко Сергій та Бондаренко Т.Є.

Мастеренко Анастасія Дмитрівна

Проверка зрения

Проходила обстеження у клініці, все сподобалось. Процедура пройшла швидко та комфортно. Персонал дав відповіді на всі питання, при обстеженні все детально пояснювали.

Ірбеткіна Олена Валеріївна

Лечение косоглазия

Лікувала доньку у найкращого, найвідданішого лікаря центру, а саме у Грошевої Ксенії Павлівни. Дитині потрібна була операція по косоокості. Ксенія Павлівна все роз’яснила, як це буде і головне Вона зробила операцію моїй донці. Все пройшло на найвищому рівні. Ксенія Павлівна – лікар з великої літери, вона великий фахівець у своїй справі. Бажаю миру, здоров’я, процвітання всьому колективу клініки. Мільйон щирих подяк!!! З повагою та вдячністю, мама маленької дівчинки Ніколь.

Турчак Ірина Борисівна

Лечение косоглазия

Дякуємо за підхід до дитини, все на найвищому ріні: персонал, головний лікар, сервіс. Щиро дякуємо!!! Процвітання та вдячних клієнтів.

Бєлоусова Ірина Володимирівна

Удалений катаракты

Зробила в даній клініці операцію на очах і хочу сказати, що дуже задоволена відношенням медперсоналу до пацієнта. Всі дуже ввічливі і гарно знають свою справу. Буду надалі користуватися послугами цієї клініки і рекомендувати іншим, так як обстеження і лікування проходить за новітніми технологіями, повністю безпечно і безболісно для пацієнта. Величезне, щире ДЯКУЮ!

Сєрова Світлана Борисівна

Удалений катаракты

Дуже дякую всьому колективу клініки за високоякісне обслуговування, а особливо Скапі Оксані Валеріївні, за віртуозне проведення безболісної операції по видаленню катаракти. Дуже приємно знаходитись в естетичному, чистому приміщенні, де кожен дбав про мій комфорт, психопрофілактику, бо спочатку дуже боялась. А зараз, я не просто погоджуюсь на заміну другого кришталика, а наполягаю, щоб це зробили саме в цій клініці і якомога швидше. Адже, результат зору на оці, що тільки вчора прооперували – 90%.

Тарасенко Назарій Олександрович

Лазерная коррекция зрения

Столітня мудрість говорить, що щастя таїться в простих речах. Здатність чудово, практично ідеально бачити, одна із них. Це не пусті пафосні словеса, а саме те, що я зрозумів, ще внятніше для себе, після корекції зору. Спасибі лікарям, хірургу та всьому персоналу «Німецької очної клініки». Бажаю успішної та вдалої долі клініці та всім тим, хто звертається сюди за допомогою.

Панасейко Дмитро Олександрович

Лазерная коррекция зрения

Дуже вдячний лікарям і всім працівникам «Німецької очної клініки» за отриманий результат. Злагоджена робота персоналу, робить час перебування в клініці приємним та необтяжливим. Дякую «Німецькій очній клініці» за відновлений зір і змогу досконало бачити цей світ без окулярів чи контактних лінз.

Тананайко Тетяна Сергіївна

Лазерная коррекция зрения

Дуже рекомендую робити лазерну корекцію саме у Ксенії Павлівни! Це була абсолютно безболісна операція, аналогічно безболісними були й перші години після неї. Вже за кілька годин після, мої очі вже бачили все те, що не могла розпізнати раніше. Отримала чіткі відповіді на всі питання, що мене хвилювали. Якістю наданої послуги повністю задоволена! І вдячна за відновлений зір!

Дзугань Вікторія Василівна

Лечение косоглазия

Прооперована в клініці 05.10.2022 року. Дуже задоволена як результатом, так і відношенням медичних працівників. Лікарі – фахівці своєї справи. Раджу! Чистота і сервіс найвищої якості!

Шановний Иван Шевчук

Удаление катаракты

Я вже пройшов обстеження сьогодні, дуже вражений якістю та сервісом.

Інтер'єр та прилади - топ.

Лише найкращі враження та досвід від сьогоднішньої зустрічі.

Дуже вам дякую, буду рекомендувати та відвідувати і надалі саме вас!

Мамчик Дмитро Олегович

Лазерна корекція зору

Все було добре, окреме дякую Ксенії Павлівні за найуважніше та професійне відношення до пацієнтів.

Мірошниченко Сергій Олександрович

Лазерна корекція зору

Хочу подякувати всьому персоналу клініки, привітні дівчата в реєстратурі, дуже сподобалась атмосфера клініки, кваліфіковані лікарі. В один день зробили діагностику та лазерну корекцію зору. Був здивований результатам після корекції. Це найкраща клініка в якій я був. Ще раз дякую!

Митченко Андрій Миколайович

Проверка зрения

Все сподобалось ! Дякую всьому персоналу , а особливо лікарю Скапі О.В. та Данилюку Дмитру !

Шевчук Вікторія Олександрівна

Лазерная коррекция зрения

Сучасна діагностика , яка представлена у клініці , і фаховість лікарів допомогли у встановленні правильного діагнозу та усуненні його . Кваліфікація лікарів на вищому рівні . Офтальмологи професійно провели Лазерну корекцію зору , та надали всю потрібну інформацію . Щира подяка Грошевій К.П. та Скапі О.В.. Однозначно рекомендуємо всім звернутись до клініки та пройти обстеження . Дякуємо усьому персоналу клініки.

Зв'яжіться з нами

Запишіться на консультацію перед лазерною корекцією зору

"*"обозначает обязательные поля

Ваше имя
Дата желаемого приема

Свяжитесь с нами

Запишитесь на консультацию перед лазерной коррекцией зрения

"*"обозначает обязательные поля

Ваше имя
Дата желаемого приема