Про клініку

Німецька очна клінікa

З першого дня роботи наше завдання — надавати пацієнтам тільки найкраще з того, що на даний момент має сучасна офтальмологія.

1,500,000+
Саме таку кількість операцій проведено в наших клініках
З першого дня роботи наше завдання — надавати пацієнтам тільки найкраще з того, що на даний момент має сучасна офтальмологія. У нас працюють одні з найкращих фахівців в галузі офтальмології, це підтверджують десятки написаних наукових робіт і десятки тисяч проведених операцій! Висока кваліфікація наших фахівців досягається тільки шляхом щоденної праці та навчання. Справжній лікар навчається своїй професії все життя, і наш персонал це знає. Ми маємо право пишатися нашими лікарями.

«Німецька очна клінікa» — це бездоганний медичний сервіс із підвищеною увагою до контролю медичного процесу.

Наші будівлі облаштовано відповідно до сучасних і вимогливих європейських норм, що регламентують роботу медичних установ. У всіх наших клініках використовується передове обладнання з діагностики та проведення операцій. Ми регулярно проводимо знезараження приміщень, беремо проби на присутність бактерій і вірусів, здійснюємо заміну і профілактичні роботи систем очищення повітря і вживаємо багато інших заходів, щоб повністю виключити ризик і людський фактор при проведенні операцій і гарантувати збереження здоров’я наших пацієнтів. Наша місія — допомогти Вам усіма можливими способами зберегти Ваш зір в ідеальному стані без втручання хірургів, а якщо раптом так станеться, і Вам все-таки знадобиться операція, ми гарантуємо, що її зроблять одні з найкращих фахівців у офтальмологічній галузі!

Зв'яжіться з нами

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте до нашого привітного кол-центру або запишіться на діагностику з подальшою консультацією.

Чому «Німецька очна клінікa»?

Наш центр

Наша клініка — це сучасна офтальмологія в Україні. Ми діагностуємо всі захворювання ока і проводимо мікрохірургічне лікування сучасними методами.

Лікарі

Всі наші лікарі — висококваліфіковані фахівці. «Німецька очна клінікa» — постійно навчає своїх фахівців за кордоном. Звернувшись в «Німецьку очну клініку», Ви можете розраховувати на якісну і кваліфіковану допомогу.

Відкритість

У «Німецькій очній клініці», Ви отримуєте повну об’єктивну інформацію про своє захворювання і про всі ефективні методи лікування. При цьому лікар будує схему лікування з урахуванням Ваших індивідуальних особливостей.

Genius PLUS

Genius PLUS — один з методів корекції короткозорості, далекозорості та астигматизму. Лазерну корекцію зору цим методом в Україні можливо провести в нашій клініці.

Лікування катаракти "водним потоком"

Складні випадки, травматична, вікова, вроджена катаракта, оперуємо дітей від 1 дня. Катаракта в нашій клініці видаляється “водним потоком” з гарантованим поліпшенням зору. Досвід наших офтальмохірургів — це тисячі успішних операцій. Наша клініка використовує високотехнологічні англійські лінзи Rayner. Лікування катаракти — це іменна хірургія. Наші фахівці не оперують в інших клініках України.

Вітреоретинальна хірургія

У нашій клініці застосовуються технології та методики лікування, рекомендовані у Німеччині. Результати наших операцій перевершують очікування наших пацієнтів. Ми надаємо гарантію на результат операції.

Лікування косоокості методом "регульованих швів"

Лікування косоокості проводиться у складних випадках. Виправляємо наслідки “невдалих” операцій в інших клініках. У нашій клініці можна оперуватись і дітям і дорослим. Досвід успішних операцій, проведених з лікування косоокості по протоколу університетської клініки Швейцарії з відмінним результатом. В нашій клініці за унікальними методиками проводять операції лікарі експерти.

Альтернатива лазерної корекції зору RLE

RLE (рефракційна ленсектомія) — ефективний метод корекції пресбіопії (вікова далекозорість). RLE призначена для корекції високого ступеня короткозорості, далекозорості та астигматизму, коли проведення лазерної корекції зору неможливо за медичними показниками.

Бездоганна репутація

У «Німецькій очній клініці» Ви отримуєте повну об’єктивну інформацію про своє захворювання і про всі ефективні методи лікування. При цьому, лікар будує схему лікування з урахуванням ваших індивідуальних особливостей.

У «Німецькій очній клініці» працюють лікарі і кaндидати медичних наук, фахівці вищих категорій. Звернувшись в «Німецьку очну клініку», Ви завжди можете розраховувати на якісну і кваліфіковану допомогу.

Перед операцією з пацієнтом підписується договір, в якому обумовлюються всі права пацієнта і аспекти лікування. Дається повна інформація про різні методики та способи досягнення прекрасного результату лікування.

«Німецька очна клінікa» надає пацієнтові можливість контролю якості операції. Ми записуємо і архівуємо весь процес операції для об’єктивного медичного контролю. Також ведеться аудіо і відео запис бесіди лікаря і пацієнта при встановленні діагнозу і консультуванні пацієнта. Далеко не кожен медичний центр може дозволити собі таку “відкритість”.

Вся техніка і матеріали, які використовують наші фахівці, мають європейські сертифікати і пройшли необхідну реєстрацію в Міністерстві охорони здоров’я України. Рівень оснащеності нашого медичного центру є орієнтиром для провідних європейських центрів з лікування хвороб ока.