fbpx
Achtung, unser Gebäude ist an das Stromnetz der Kategorie A aus zwei unabhängigen Stromquellen angeschlossen. Daher gilt der Stromausfallplan für unsere Klinik nicht. Die “Deutsche Augenklinik” arbeitet wie gewohnt für unsere Patienten.
50 % Rabatt auf eine vollständige diagnostische Augenuntersuchung.
Sonderpreis für Augenlaserkorrektur.
Німецька очна клініка

Відгуки після корекції зору

Залишіть ваш відгук

Приєднайтесь до десятків тисяч наших пацієнтів, які вже допомогли нам стати найкращими у своїй справі!

Бартосевич Олеся Олександрівна

Augenlaserchirurgie

Дякую лікарю Британу Сергію Сергійовичу за високий професіоналізм під час проведення операції. Також висловлюю подяку персоналу клініки ,за високу якість обслуговування ,починаючи від реєстратури, діагностики та підтримку медсестер перед та під час операції. Рекомендую «Німецьку очну клініку», приходьте і ви отримаєте новий зір ,без окулярів та лінз! Бажаю усім гарного зору!

Балашова Валентина Петрівна

Kataraktoperationen

Велика подяка всьому персоналу клініки: лікарю, хірургу за проведену операцію. Результатами операції задоволена. Обслуговування на всіх етапах лікування дуже сподобалось. Всім велика подяка, успіхів всьому колективу.

Малько Людмила Анатоліївна

Augenuntersuchung

Дуже вдячні за огляд, усі професіонали високого рівня, як оптометристи, так і лікарі. Особливо хочеться відзначити Марію та Ганну, дякуємо за турботу ,а також велике спасибі Качан Оксані Вікторівні, дуже доступно та зрозуміло все пояснила, професіонал з Великої літери!

Басанець Михайло Іванович

Augenlaserchirurgie

Дякую грошевій Ксенії Павлівні, її команді та персоналу «Німецької очної клініки» за проведену операцію та можливості знову бачити на 100%!

Гусак Ольга Юріївна

Augenlaserchirurgie

Років з 10 в мене почав падати зір, і ось нарешті я наважилися на лазерну корекцію. В першу чергу хочу подякувати за можливість знову бачити. Чесно кажучи, до сих пір не можу в це повірити, невже я бачу обличчя перехожих на вулиці?! Окремо хочу подякувати Британу Сергію Сергійовичу, вважаю, що крутих спеціалістів дуже мало і коли такі знаходяться їх повинні знати усі! Дякую!

Головко Катерина Юріївна

Augenlaserchirurgie

Дуже вдячна лікарю Ксенії Павлівні Грошевій за проведену операцію. Я ніколи не думала, буду плакати від того, що бачу без окулярів. Весь персонал клініки – БЕЗДОГАННИЙ. Дуже чемні медсестри та привітний персонал. Бажаю процвітання клініці та вдячних пацієнтів! Мирного неба!

Бєлоусова Ірина Володимирівна

Katarakt-Operation

Зробила в даній клініці операцію на очах і хочу сказати, що дуже задоволена відношенням медперсоналу до пацієнта. Всі дуже ввічливі і гарно знають свою справу. Буду надалі користуватися послугами цієї клініки і рекомендувати іншим, так як обстеження і лікування проходить за новітніми технологіями, повністю безпечно і безболісно для пацієнта. Величезне, щире ДЯКУЮ!

Рубан Юрій Володимирович

Рубан Юрій Володимирович

Augenlaserchirurgie

Я – оптометрист в «Німецькій очній клініці» . Знаючи , що тут працюють лише найкращі фахівці , які дуже якісно та професійно виконують свою роботу , можуть з точністю зробити діагностику зору завдяки новітньому обладнанню . Я довірив найцінніше, що в мене є - свій зір , і отримав ідеальний результат , який не можна порівнювати з окулярами чи контактними лінзами.
Окрему подякую хочу висловити фахівцю, лікарю-офтальмологу, який провів лазерну корекцію зору – Грошевій Ксенії Павлівні. Ви просто майстер своєї справи. Дякую Вам за те, що тепер я можу бачити світ без допомоги окулярів та лінз . Успіхів Вам та міцного здоров’я.

Пономаренко Олег Володимирович

Augenuntersuchung

Дуже гарна клініка з якісним обслуговуванням. Усі лікарі ставляться з душею та виконують свою роботу на всі 100%. Рекомендую!!

Доленко Ігор Вікторович

Augenuntersuchung

Обслуговування в клініці було гарне, лікаря дуже висококваліфіковані та проявили професіоналізм на високому рівні. Персонал ввічливий та дбайливий.

Денисенко Марина Борисівна

Augenlaserkorrektur

Я лікар офтальмолог в Німецькій офтальмологічній клініці. Кожного дня консультуючи пацієнтів перед лазерною корекцією завжди трішки заздрила їм. І ось  знаючи всі процеси зсередини, спокійно змогла довірити своє здоров'я колегам! Я вражена якістю зору і вже на наступний день змогла повноцінно працювати з пацієнтами. Дуже дякую Ксенії Павлівні за крутий зір і за можливість позбавитись від окулярів)

Савенко Галина Федорівна

Katarakt-operationen

Висловлюю подяку працівникам клініки за уважне і професійне відношення. Хірургу Іванець Ірині Володимирівні – за її золоті руки.  Здоров’я і щастя усім бажаю!

Філатова Лінда Хієнівна

Augenlaserchirurgie

Дуже сподобалось в клініці! Надзвичайно гарне ставлення до пацієнтів . Не дарма кажуть “Стався до інших так , як хочеш , щоб вони ставилась до тебе” .  Тому в клініці побудовані  гарні відносини між працівниками та відвідувачами .  Приємно проводити час , в такій гарній клініці. Багато вагалась , де робити лазерну корекцію . Переді мною був вибір робити корекцію в іншій клініці чи в  “Німецькій очній клініці” .  Коли я прийшла в тій клініці перед корекцією  мені сказали , що в мене суха рогівка, через що , мені потрібно капати краплі ще два тижні . Через два тижні ,перед операцією , мені зателефонували , і повідомили про нову проблему, а саме, про відсутність якоїсь деталі для лазера.  І тут я зрозуміла, що це знак - мені потрібно іти в  “Німецька очна клініка”. Це був вибір про який я не пожалкувала . Одним словом я дуже задоволена !

Зв'яжіться з нами

Запишіться на консультацію перед лазерною корекцією зору

*“ zeigt erforderliche Felder an

Ваше ім'я
Дата бажаного прийому