fbpx

Супер ціна на лазерну корекцію зору будь-яким методом: 13700 гривень.

Німецька очна клініка

Відгуки після корекції зору

Залишіть ваш відгук

Приєднайтесь до десятків тисяч наших пацієнтів, які вже допомогли нам стати найкращими у своїй справі!

Плющ Дар'я Олександрівна

Лазерна корекція зору

Хочу подякувати усім лікарям за комфортний огляд та саму операцію.
Всі дуже привітливі, чуйні, все пояснили та заспокоїли. Вже дуже радію результатам лазерної корекції, аж не віриться, що можу так гарно бачити без окулярів чи лінз. Всім рекомендую!

Петрова Дар'я Володимирівна

Лазерна корекція зору

Хочу подякувати спеціалістам клініки за високу професійність у своїй вправі. Усе життя відчувавши дискомфорт у баченні світу дуже мене розчаровував, але завдяки вашій клініці я побачила цей світ чіткішим та сяючим у всій своїй красі. Дуже компетентні та просто людське відношення до кожного пацієнта, цього зустрічаєш дуже рідко. Бажаю вам процвітання та більше клієнтів, щоб ви також як і мені змогли їм допомогти побачити світ у всій своїй красі.
P.S. Дуже вдячний вам клієнт Дар'я.

Петренко Андрій Сергійович

Лазерна корекція зору

Враження після діагностики та особливо після проведення лазерної корекції неймовірні. Дуже приємні лікарі та їх асистенти, навіть якщо ви нервуєте, вам допоможуть позбутися цього, тому, що тут працюють чуйні люди, і найголовніше вони є майстрами своєї справи. Рекомендую звернутися саме до цієї лікарні!

Гладчук Ганна Олександрівна

Лазерна корекція зору

В лінзах контактних ходила, мучилась з 2007 року (16 років).
Після лазерної корекції відмінно бачу вже на другий день!
Дякую вашим лікарям, мед. персоналу, клініці, що ви так допомагаєте людям!
Всім рекомендуватиму вас!

Вергелюк Ольга Дмитрівна

Лазерна корекція зору

Дуже вдячна за змогу повноцінно бачити. Лікарі дуже привітні, все було зроблено на вищому рівні. Велике дякую за новий зір.

Жиглій Анастасія Сергіївна

Лазерна корекція зору

Все дуже сподобалося, корекція пройшла швидко та безболісно! Привітний персонал:) Дякую!

Амінов Герман Михайлович

Лазерна корекція зору

11/10! Лазерна корекція - це наче магія якась! Велика подяка лікарю Сергію Сергійовичу за те, що все детально розповів та дав відповідь на всі питання.
Окрема подяка мед. сестрі, яка взяла за руку під час операції - це дуже допомогло заспокоїти нерви. На четвертий день зір дуже добрий і далі буде тільки краще. Дякую лікарям та всьому персоналу за те, що можу знову бачити весь цей прекрасний світ! Дякую!

Рижук Світлана Василівна

Перевірка зору

Дуже вдячна лікарю. Хачатуряну Роману Едуардовичу за чудовий професійний огляд, хороший лікар, рекомендую!

Шевчик Лілія Миколаївна

Перевірка зору

Хочу висловити велику подяку персоналу клініки. Обстеження пройшло на найвищому рівні, дуже ретельно та якісно. Мабуть, саме так виглядає гарний сервіс!
Лікарем Хачатуряном Романом Едуардовичем надано консультацію щодо поточного стану, отримано рекомендації щодо подальших дій. Я отримала відповіді на всі запитання та залишилась дуже задоволена.
Сюди хочеться повертатись знову. Дякую!

Лук'яненко В.П.

Лук’яненко Валерій Петрович

Лікування катаракти

Рішення поставити ІОЛ ока у мене виникло давно за рекомендаціями офтальмологів в районній поліклініці. Одночасно мої друзі розповідали мені про багато випадків невдалих операцій, після чого люди залишалися, або сліпими, або майже сліпими. Тому в мене був страх перед прийняттям рішення, незважаючи на те, що альтернативи не було. Вже після операції на правому оці, де була зріла катаракта, я став прекрасно бачити, ніби вдруге народився, навколишній світ засяяв кольорами. Операцію на другому оці я вже не лякався. Тепер я маю кращій настрій та не перестаю радіти. Я глибоко вдячний Німецькій очній клініці та її чудовим спеціалістам.
З повагою Лук’яненко В.П. 26.05.2023

Петренко Олександр Прокопович

Лікування катаракти

В «Німецькій очній клініці» робота організована на найвищому рівні. Уважний персонал, професійні лікарі, відсутність черги.
Хочу висловити свою подяку лікарю- хірургу Іванець Ірині Володимирівні за успішно проведену операцію по видаленню катаракти.

Кузнецова Тамара Володимирівна

Лікування катаракти

Дуже вдячна всьому персоналу «Німецької очної клініки» за успішно проведену операцію по видаленню катаракти. І особлива вдячність «золотим рукам» Іванець Ірини Володимирівни.
Бажаю всьому колективу клініки міцного здоров’я, щастя та процвітання.
Всім миру та добра!

Корнілов Євген Леонідович

Лікування катаракти

Дуже задоволений результатом операції. Дякую всьому колективу «Німецької очної клініки» за чуйне, уважне ставлення та професіоналізм.
Буду розглядати можливість оперування другого ока, щоб вирішити усі проблеми з зором. А також буду рекомендувати «Німецьку очну клініку» родичам та знайомим.
З повагою військовий пенсіонер Корнілов Є.Л.

Дубенко Юлія Олександрівна

Лазерна корекція зору

Тепер я бачу! Без лінз і без окулярів.
Дякую, Боже, що я наважилась. Це було найкраще моє рішення.
Дякую, Німецька очна клініка, що здійснили мою мрію бачити на 100%.
Дякую за підтримку та турботу під час операції. Все пройшло досить легко та безболісно.
Дякую суперкваліфікованому лікарю Грошевій Ксенії Павлівні за відчуття впевненості, що все буде добре і мій 100% зір.
Чи було боляче? Ні
Чи було страшно? Дуже
Чи задоволена я, що зробила корекцію? 100% ТАК!
Дякую!!!

Рекуненко Надія Володимирівна

Лікування катаракти

Дуже дякую всьому лікарському персоналу. Особливо дякую лікарю-хірургу Іванець Ірині Володимирівні за її професійність та уважність! Хочу відзначити високий професіоналізм і відповідальність. Ви робите добру і потрібну справу. Я вже порекомендувала клініку своїм знайомим. Будьте всі здорові!

Підвальний Олег Тимофійович

Лікування катаракти

Чудові лікарі, обслуговування, чистота. Все сподобалось.

Борсюк А.Д.

Борсюк Анатолій Давидович

Лікування катаракти

Sehr gut! Дуже добре! Лікарі Жук Андрій Миколайович та Скапа Оксана Валеріївна- супер.

Дяченко Дар’я Олександрівна

Лазерна корекція зору

Чемний і уважний персонал – все доступно пояснюють. Клієнтоорієнтована клініка – підлаштовують зручні дату та час для візиту. Повертають радість бачити світ та дають свободу від лінз, окулярів… Буду радити знайомим. Дякую за зір.

Тіщенко Анна Віталіївна

Лазерна корекція зору

Сказати «ВАУ», це взагалі нічого не сказати. Лікарі дарують людям взагалі життя нового комфорту. Як наче ти бачиш світ іншими очами. Дякую клініці, особливо Сергію Сергійовичу за таку змогу бачити СВОЇМИ очами! Бажаю, щоб кожна людина, яка звернеться за допомогою бачила на всі 100%.

Петров Олег Валерійович

Лазерна корекція зору

Обійшовши не одну клініку, зробивши не одне обстеження. Можу сказати, що не одна клініка не відносилась з такою повагою та розумінням, як Ваша. Дуже кваліфіковані спеціалісти зробили лазерну корекцію зору. Залишився дуже задоволений. Дякую, за хорошу роботу та відношення до пацієнтів.

Качкарова А.С.

Лазерна корекція зору

Хочу подякувати персоналу клініки за чуйне ставлення до пацієнтів, за ваші посмішки та позитивний настрій. А також, величезне дякую лікарям Хачатуряну Роману Едуардовичу за консультацію, за те, що все детально пояснив. Та Британу Сергію Сергійовичу за те, що я тепер бачу цей світ таким гарним і неймовірним! Відчуття, наче раніше я бачила все у 3Д, а виявилося, що світ у 10Д! Ви не просто покращили мій зір, Ви відкрили мені нові можливості, щиро дякую всій команді клініки! Процвітання вам, здоров’я та мирного неба над головою!

Клименко С.А.

Клименко Світлана Анатоліївна

Лікування катаракти

В першу чергу хочу висловити подяку лікарю хірургу Жуку А.М. Дякую Вам за Ваш професіоналізм, за знання, за золоті руки, якими Ви зробили для мене світ яскравішим і радіснішим, адже зовсім по іншому дивишся на світ коли ти здоровий. Також, хочу подякувати лікарю Іванець І.В. за її кваліфіковану консультацію, психологічну підтримку, за розуміння, за теплі слова, які допомогли мені подолати страх, бо дуже хвилювалась і боялась робити операцію, але саме вона зуміла так все пояснити, що мені пацієнту було зрозуміло. Результатом задоволена, буду рекомендувати Вашу клініку. Рівень спеціалістів-високий!!!

Пахомова Олена Вікторівна

Лікування катаракти

Хочу висловити величезну подяку за високий професіоналізм лікуючому лікарю Скапі Оксані Валеріївні, а також за чуйність та увагу медичному та обслуговуючому персоналу «Німецької очної клініки». Ви найкращі!!

Клим Ігор Вікторович

Лікування катаракти

Дякую високопрофесійній та привітній команді фахівців «Німецької очної клініки» за якісне відновлення зору в комфортних умовах! Все чудово, буду рекомендувати!

Красовська Ніна Петрівна

Лікування катаракти

Хочу висловити велику подяку всьому лікарському персоналу Німецької очної клініки. Дуже хвилювалась перед операцією по лікуванню катаракти. Весь персонал професійний, уважний, ввічливий. Особливо вклоняюсь лікарю-хірургу Скапі Оксані Валеріївні. Дякую, дякую вам за вашу працю. Ви дали мені можливість бачити мого рідного внука. З повагою і вдячністю.

Галиш Віта Василівна

Лазерна корекція зору

Після проведення лазерної корекції зору я задоволена на 100%. Дуже сильно хвилювалась перед операцією, але даремно. Все відбулось дуже швидко і безболісно. Результат перевершив всі очікування. Однозначно буду радити клініку своїм знайомим.

Нікітіна Оксана Володимирівна

Лазерна корекція зору

Щиро дякую «Німецькій очній клініці» за мій новий зір після проведення лазерної корекції. За яскраві картинки. За чіткі букви, за те що я почала бачити. Тепер, я бачу обличчя людей, зірки на небі. Мені автоматично хочеться зняти лінзи ввечері, але потім я згадую, що вже не треба. Я спокійно керую автівкою, бачу всі знаки. Це щастя, в свої 46 років знову бачити, як в дитинстві. Дякую своєму чудовому лікарю Ксенії Павлівні і всій команді клініки, я почувалась тут як вдома.

Гуділіна Неоніла Веніамінівна

Перевірка зору

Щиро вдячна за своєчасне діагностування та направлення на видалення катаракти лікарю Скапі Оксані Валеріївні. Ви чудовий лікар, професіонал своєї справи. Дякую за уважність, привітність , людяність. Ваша праця дає надію на все хороше в подальшому, особливо при складній хворобі очей. Будьте здорові і даруйте зір пацієнтам. З повагою Гуділіна Н.В.

Нерух Сергій Васильович

Нерух Сергій Васильович

Вітреоретинальна хірургія

Уявіть собі, що значить перестати бачити і раптово поринути в тьму. Саме це сталось з моїм батьком Нерухом Сергієм Васильовичем. Я зрозуміла, що часу втрачати не можна, потрібно було швидке, якісне, комплексне обстеження зору, тому ми звернулись в «Німецьку очну клініку». Перше враження – тут працює команда!!! Люди які дійсно хочуть тобі допомогти, такої турботи я не відчувала давно. Далі було знайомство з хірургами — Жуком Андрієм Миколайовичем та Скапою Оксаною Валеріївною. І в мене з’явилася надія, хоча діагноз виявився дуже складним – відшарування сітківки, вона просто висіла в рідині!!! Я одразу звернула увагу на чіткість їх дій, на професіоналізм, на швидкість прийняття рішень та злагоджену роботу. Яка відданість своїй справі!!! І я відчула довіру, це дуже важливо для мене. Дякую Вам за терпіння, за хвилювання разом зі мною, за підтримку, за Ваші ЗОЛОТІ РУКИ!!! P.S. І раділи ми також разом коли, батько почав бачити.

Пожарська Ірина Олегівна

Лазерна корекція зору

Від клініки Deutsche Augenklinik з першої хвилини тільки гарні враження, дуже приємний, позитивний та привітний персонал від адміністратора який тебе зустрічає до лікарів, хірургів. Спочатку проходила діагностику зору, всі працювали злагоджено та професійно, все на вищому рівні. Окрема подяка лікарю Хачатуряну Роману Едуардовичу, за турботу та чітке пояснення все дуже доступно, детально розповів, не залишив ні краплі страху і сумнівів щодо операції. Після обстеження зробила лазерну корекцію зору, дуже вдячна хірургу Британу Сергію Сергійовичу та всім асистентам в операційній, ви неймовірні! Дякую за підтримку під час операції , ви давали впевненість в тому що все буде добре. Це неможливо передати словами я дуже вам вдячна, операція пройшла успішно та швидко. Дякую всім за роботу, ви даруєте людям нове життя в якому є багато світла та яскравих кольорів.

Святоха Лариса Валеріївна

Лікування катаракти

Клініка вразила мене відразу після першого візиту на діагностичне обстеження. Дуже сучасна, оснащена новітнім обладнанням, європейського рівня. Персонал діяв бездоганно, чітко, злагоджено, професійно. Ми з чоловіком без вагань прийняли рішення робити операції ( йому -лікування катаракти, мені рефракційна заміна кришталика) саме в «Німецькій очній клініці». І не помилились, дуже задоволені результатом. Щиро дякуємо хірургу Жуку А.М. та асистуючим хірургам Скапі О.В. та Іванець І.В. за професіоналізм. Операції пройшли швидко та безболісно. На післяопераційному огляді вирішили прооперувати і друге око. Через тиждень зробили другу операцію. І хоча після другої операції пройшов один тиждень, ми вже гарно бачимо і вблизь і вдалину. Це якесь чудо! Клініка залишила прекрасні враження! Уже рекомендуємо її усім знайомим. Успіхів вам, Deutsche Augenklinik!

Філінович Валерія Вікторівна

Лазерна корекція зору

Хочу щиро подякувати персоналу клініки за якісне обслуговування . Окрема подяка Грошевій Ксенії Павлівні за високий професіоналізм при проведенні корекції (лазерної) зору та лікуванні косоокості.

Лісний Артем Іванович

Лазерна корекція зору

Надзвичайно вдячний «Німецькій очній клініці» за відновлення мого зору! Після лазерної корекції зору, моє життя змінилось на краще! Величезна подяка хірургу – Британу С.С., асистентам, адміністраторам, охороні, бухгалтерії та всім-всім співробітникам!
Ваша праця надзвичайно важлива, завдяки їй люди можуть бачити не тільки горизонт, а й власне чітке, спокійне та впевнене майбутнє.
З вдячністю Лісний А.І.

Боталова Еліна Гарієвна

Лазерна корекція зору

Хотіла б подякувати за доброзичливе відношення персоналу та окремо дякую, за те, що упродовж операції мене тримали за руку, це дуже заспокоїло.
Операція була безболісна, лікар уважний. Вуже рада, що вирішила та зробила лазерну корекцію зору в вашій клініці.
Успіхів!

Рогозіна Катерина Володимирівна

Лазерна корекція зору

Після проведення лазерної корекції зору дуже позитивні враження. Дуже вдячна за турботливе ставлення персоналу як у до – та післяопераційний період, так і під час самої операції. Дякую, що пояснювали все зрозумілою мовою та не «накручували» на своє, а роз’яснили усі плюси та мінуси, переваги та можливі ризики. Загальне враження: сюди хочеться повертатись. Але добре, що вже немає на те причин. Дякую за якісний результат після корекції (до якого я досі не можу звикнути)!

Білан Вікторія Миколаївна

Лазерна корекція зору

Мій зір був дуже поганим протягом останніх 10-ти років. Я знала, що багато людей роблять лазерну корекцію зору, але не наважувалась, адже, «страшно», «це ж очі, а якщо щось піде не так», думки різні. Допоки чоловік сам не записав мене на діагностику, яка ні до чого не зобов’язує. І саме тут, в клініці, я зрозуміла, що довіряю, адже рівень обслуговування та професіоналізму неймовірно високий. Всі лікарі привітні, все настільки комфортно, ти знаєш, що ти в безпеці! Операція пройшла швидко, і на вечір я вже бачила все навколо! Не вірила, що це насправді, що так можна… Дуже дякую усім за те, що я у 28 років тепер бачу цей світ!
ДЯКУЮ!!!

Челебійська Ольга Петрівна

Челебійська Ольга Петрівна

Лазерна корекція зору

Величезне ДЯКУЮ Вашій клініці, що повернули мене до нормального життя. Зір для мене був найважливішим. Дуже дякую лікарю Хачатуряну Роману Едуардовичу. Який дав мені надію та впевненість бачити нормально. Також, дякую хірургу Британу Сергію Сергійовичу за гарний результат. У Вас золоті руки. Найкращі лікарі.
Дякую!

Кочура Світлана Іванівна

Лікування катаракти

Висловлюю велику подяку всьому колективу клініки, особливо Ірині Володимирівні, за відмінно виконану роботу, відновлення зору моїй дружині. Бажаю успіхів в такі благородній справі, як повернення до світла своїх пацієнтів.
З захопленням і повагою.

Вождаєва Єлізавета Миколаївна

Лікування катаракти

Я хочу висловити велику подяку на адресу Німецької очної клініки за необхідну та важливу роботу. Ви повертаєте зір людям, надаєте можливість насолоджуватись Божим даром, спостерігати за навколишнім середовищем, бачити сонячне світло, рідних і все навколо. Дуже дякую всьому лікарському персоналу. Хочу відзначити високий професіоналізм і відповідальність, уважність до хворого. Також, дякую всьому персоналу клініки від гардеропника і до професорсько-лікарського складу. Весь персонал професійний, уважний, ввічливий. Все було душевно, по-домашньому. Ми вже порекомендували Вашу клініку нашим знайомим. Ви робите добру і потрібну справу. З повагою і вдячністю, Вождаєва Єлізавета Миколаївна.

Месьянінова Наталія Романівна

Лазерна корекція зору

Дуже дякую персоналу та закладу Німецької очної клініки. Все чудово. Працює без черг, дуже швидко та якісно. Операція пройшла успішно. Дякую Сергій Сергійовичу, його помічникам, а особливо медичній сестрі, яка нас тримає за руку на операції. Буду рекомендувати Ваш заклад знайомим.

Сполітак Євген Миколайович

Лазерна корекція зору

15 квітня робив лазерну корекцію зору, зайняло все 2 години часу, сама операція проходила хвилин 5, пройшло все чудово, обіцяли 80 – 90 %,а бачу на всі 120 % на обидва ока. Все дуже сподобалось, буду рекомендувати своїм знайомим.

Сімороз Михайло Олексійович

Лазерна корекція зору

Можу сказати лише те, що мені все сподобалося. Працівники ввічливі і завжди готові щось підказати. Під час операції один з працівників тримав мене за руку і це допомагало зберігати спокій. Після операції відчуваю себе добре і мій зір дійсно став краще.

Невмержицька А.Р.

Невмержицька Анастасія Ростиславівна

Лазерна корекція зору

Дуже незвично бачити своїми очима без лінз і окулярів😊 Ввечері досі за звичкою хочеться зняти лінзи, яких немає.
При відновленні очам було дещо неприємно лише день після операції, на другий день вже практично не було ніяких побічних ефектів типу світлочутливості та «піску в очах».
Я аж здивована, що загоєння пройшло так швидко. Дуже вдячна лікарю та іншим працівникам клініки – всі супер приємні, професійні і дружні.
Рада, що обрала саме Вас і всім рекомендую!

Народний депутат Фельдман О.Б.

Перевірка зору

Приголомшлива клініка, приголомшливе обслуговування. Дуже хороша команда, добра, чуйна. Особлива подяка доктору Хачатуряну Роману Едуардовичу. Народний депутат Фельдман О.Б.

Градовська Оксана Вікторівна

Лазерна корекція зору

Якість обслуговування- вищий рівень!
Не зважаючи на мою скептичність до лікарів в цілому, кожен лікар вашої клініки, без виключення, зміг залишити по собі максимально теплі та приємні емоції.
Дуже дбайливе та турботливе ставлення, завжди підтримують жарти та допомагають розслабитись, якщо пацієнт нервує.
Обов’язково буду радити іншим!!!

Мостовик Тетяна Ігорівна

Мостовик Тетяна Ігорівна

Лікування косоокості

Велике дякую лікарям-хірургам Качан Оксані Вікторівні та лікарю Грошевій Ксенії Павлівні – змогли відмінно прооперувати мою косоокість. Ура! Я добре бачу. Ще раз дякую!

Говтва Наталя Миколаївна

Говтва Наталя Миколаївна

Перевірка зору

Дякую медичному персоналу за таке професійне ставлення до пацієнтів. Все пройшло, і обстеження, і операція на найвищому рівні.

Караманиць М.І

Караманиць Микола Іванович

Лікування катаракти

Клініка вразила мене відразу після першого візиту на діагностичне обстеження. Дуже сучасна, оснащена новітнім обладнанням, європейського рівня. Персонал діяв бездоганно, чітко, злагоджено, професійно. Ми з чоловіком без вагань прийняли рішення робити операції ( йому -лікування катаракти, мені рефракційна заміна кришталика) саме в «Німецькій очній клініці».
І не помилились, дуже задоволені результатом. Щиро дякуємо хірургу Жуку А.М. та асистуючим хірургам Скапі О.В. та Іванець І.В. за професіоналізм. Операції пройшли швидко та безболісно.
На післяопераційному огляді вирішили прооперувати і друге око. Через тиждень зробили другу операцію. І хоча після другої операції пройшов один тиждень, ми вже гарно бачимо і вблизь і вдалину. Це якесь чудо!
Клініка залишила прекрасні враження! Уже рекомендуємо її усім знайомим.
Успіхів вам, Deutsche Augenklinik!

Пахолок Назар Володимирович

Пахолок Назар Володимирович

Лазерна корекція зору

Комфортні та затишні приміщення, ввічливий персонал. Кваліфіковані лікарі. Підтримка та консультації на всіх етапах лікування, навіть потримають і погладять руку під час операції.

Дейнека Анастасія Євгенівна

Дейнека Анастасія Євгенівна

Лазерна корекція зору

Хочу подякувати «Німецькій очній клініці» за повернення мого зору! З дитинства в мене міопія і зір впав до -3, це значно ускладнювало життя. Я довго не могла прийняти остаточне рішення з приводу лазерної корекції, тож записалась на діагностику і консультацію з лікарем. На обстежені виявилось, що в мене є розрив сітківки і при цьому не можна робити корекцію. В той же день мені зробили лазерну коагуляцію, а вже через тиждень я прийшла на лазерну корекцію зору. Хочу подякувати лікарю Британу Сергію Сергійовичу за чуйне та уважне відношення, він все дуже добре пояснив та відповів на всі запитання, а їх було дуже багато. Лікар проводив лазерну коагуляцію і корекцію зору – обидві процедури пройшли успішно. Також, окремо хочу подякувати медсестрі Наталі, яка до операції мене заспокоювала, а під час неї тримала за руку – це дуже допомогло. Я дуже задоволена результатом свого лікування і однозначно буду рекомендувати клініку своїм знайомим. ДЯКУЮ!

Андріцький Анатолій Миколайович

Лазерна корекція зору

Сподобалась якість обслуговування. Молодий персонал та їх тату! Як на мене, то це дуже сучасно та виглядає дуже добре, не шаблонно. Всі привітливі, швидкі.
Сподобалась музика в операційній, так весело мені ще не робили операцію.
Так тримати!

Волочай В.В.

Волочай Василь Васильович

Лікування катаракти

Лікування катаракти, все ОК, ввічливий персонал, приємні враження, особлива подяка лікарю Скапі Оксані Валеріївні і хірургу Жуку Андрію Миколайовичу.

Корнієнко О.Б.

Корнієнко Ольга Броніславівна

Лікування катаракти

Потрапивши у Вашу клініку, я відчула дуже заспокійливу, привітну атмосферу. Ввічливе відношення до пацієнтів. Особливо дякую лікарю-хірургу Ірині Володимирівні Іванець, за її професійність в такій нелегкій роботі, вдало виконано операцію по видаленню катаракти. А також спасибі анестезіологу Ляшку Андрію Леонідовичу. Я обов’язково буду рекомендувати своїм знайомим Вашу клініку.
Бажаю Вам всім миру і добра!

Терехов В.М.

Терехов Вадим Миколайович

Лікування катаракти

Висловлюю велику вдячність усьому колективу за поважне ставлення до пацієнтів, за високу відповідальність кожного з Вас! Ви своїм ставленням до праці, від гардеробної, регістратури до операційної, показали, що будь-яка діяльність окремого члена вашого чудового колективу спрямована на отримання найефективнішого результату. Високий професіоналізм, бездоганна злагодженість усіх ланок вашого колективу створюють позитивне ставлення до клініки, зумовлюють абсолютну впевненість пацієнтів у ефективності саме такого лікування.
Щиро дякуємо лікарям-хірургам Скапі Оксані Валеріївні та Жуку Андрію Миколайовичу, анестезіологу Ляшку Андрію Леонідовичу за якість виконаної роботи, за бездоганний контроль процесів мого лікування, оскільки я мав певні вади здоров’я. Професійні, вимогливі, чуйні – Ви просто чудові!
Усе це справжнє неймовірне враження від перебування у вашій клініці, дякую Вам від щирого серця, натхнення та сил у вашій роботі!

Чепурна Любовь Федорівна

Лікування катаракти

Deutsche Augenklinik є зразковим закладом, покликаним забезпечувати всі послуги по лікуванню хвороб зору, враження від чого є самі позитивні. Дуже вдячні всьому медичному персоналу за їх корисну роботу. На протязі всього лікування було присутнє поважне ставлення до пацієнтів.
Залишаються лише позитивні побажання розвиватися та покращувати всі показники, зокрема, налагодити виробництво дуже потрібних компонентів від українського виробника по західних технологіях. В цілому якість обслуговування та методологія проведення операцій оцінюється на відмінно.

Сеськін Олександр Валентинович

Перевірка зору

Щиро хочу подякувати лікарю Новіцькій Н.Л. за її професіоналізм та за детальну консультацію з приводу мого звернення. Лікарка відповіла на всі мої запитання що мене хвилювали. Був у різних лікарів, але чи не вперше побачив таку професійну витримку та гарне ставлення до пацієнтів. Удачі Вам!

Дзюба Віктор Якович

Перевірка зору

Дуже дякую за гарне обслуговування. Давно не відчував задоволення від перебування в клініці. Впорядковано комфортно та професійно. Зняв багато питань, які турбували при комплексній діагностиці очей. Дай Бог здоров’я персоналу клініки та керівництву. Особлива подяка Денисенко М.Б.

Гучок Дмитро Васильович

Лазерна корекція зору

Зручне місце розташування. Дуже ввічливий персонал, який приділяє багато уваги до клієнта. Все пояснюють до дрібниць.

Франчук Максим Олегович

Лазерна корекція зору

Моє перше враження – чудове обслуговування, приємні та спокійні спеціалісти, які знають свою роботу, тому не виникало ніяких хвилювань , повністю довіряєш лікарю . Операція була швидкою, пройшла успішно та безболісно. Результат було помітно одразу, проте, звісно, відчувався дискомфорт після операції, приблизно три години. Загалом враження чудові, про тебе дбають та доглядають, рівень спеціалістів високий.

Мартиненко Алла Олександрівна

Лазерна корекція зору

Спираючись на досвід друзів, наважилася зробити корекцію зору. З першого візиту в клініку відчула, що вибір я зробила правильний, адже побачила побачена апаратура, професійний підхід медичних працівників до огляду додали мені впевненості. Дякую!

Саушкіна О.Р.

Саушкіна Ольга Романівна

Лазерна корекція зору

Безмежно вдячна клініці, всьому персоналу, а особливо , хірургу Британу Сергію Сергійовичу. Операція пройшла швидко і абсолютно безболісно. Під час операції працівник клініки тримав мене за руку, бо я дуже хвилювалась. Це допомогло . Буду рекомендувати клініку своїм знайомим однозначно! Бажаю успіхів !

Урвант Геннадій Тимофійович

Лікування катаракти

Хочу висловити свою велику подяку персоналу клініки, а особливо лікарю Іванець І.В. за якісне лікування, лікарську етику, за професіоналізм у своїй справі.
Дякую за Вашу доброту!
Бажаю всього самого найкращого та вдячних паціентів, а клініці процвітання!!!

Халілєєв Олександр Іванович

Халілєєв Олександр Іванович

Лікування катаракти

Вражений якістю лікування та ставлення персоналу до мене, як до пацієнта.
Бажаю процвітання клініці. Слава Україні та Німеччині!

Шульга Олександр Борисович

Шульга Олександр Борисович

Перевірка зору

Пройшов курс підготовки та лікування ока. Дуже вдячний за професіоналізм та гарне обслуговування. Окреме спасибі лікарю Скапі Оксані Валеріївні, за кваліфіковану консультацію. На мій погляд 10 з 10 балів.

Кондратовець Єлизавета Романівна

Кондратовець Єлизавета Романівна

Лазерна корекція зору

Все дуже сподобалося, все чудово!
Дуже ввічливий, гарний, привітній, кваліфікований персонал, який до кожного пацієнта відноситься з душею. Всю операцію медичний персонал мене дуже підтримували морально, допомагали, за це я дуже вдячна. Окремо дякую лікарю ,який проводив операцію – Британу Сергію Сергійовичу.
Тепер я нарешті, зможу нормально бачити. Дякую! Я дуже щаслива, що потрапила саме в цю клініку.

Правик Юрій Володимирович

Лікування катаракти

Були на обстеженні к клініці, а потім зробили операцію по заміні кришталика, катаракта. Приємно вражені персоналом, дуже вдячні лікарям-хірургам Іванець Ірині Володимирівні та Жуку Андрію Миколайовичу, за виконану операцію. Будемо обов’язково радити своїм знайомим.

Гордієнко Максим Олександрович

Лазерна корекція зору

Клініка чудова та сучасна! Обслуговування та лікування на вищому рівні. Все сподобалося! Буду рекомендувати рідним та друзям!

Щербик Володимир Миколайович

Щербик Володимир Миколайович

Лікування катаракти

Дуже вдячний колективу клініки за теплі відносини та професійну роботу.
Здоров'я, миру та перемоги!

Івоніна Вікторія Михайлівна

Івоніна Вікторія Михайлівна

Лазерна корекція зору

Я хочу виразити велику подяку всьому персоналу та лікарям клініки «Deutsche Augenklinik» за їх турботливе та привітне відношення до мене з моменту, як я переступила поріг цієї клініки і до моменту мого крайнього післяопераційного огляду. В цій клініці мені зробив лазерну корекцію зору прекрасний лікар Британ Сергій Сергійович. Завдяки йому я змогла побачити цей світ нарешті чітким і яскравим. Це незабутні емоції , які ні з чим не можна порівняти, мені здається, що я знову народилася на цей світ. Ці відчуття зворушливі до сліз, до кома в горлі.
Я однозначно рекомендую «Deutsche Augenklinik» та хірурга- офтальмолога Британа Сергія Сергійовича. Потрібно лише один раз наважитися і Ваше життя неодмінно заграє новими барвами!!!

Єрмак Наталія Юріївна

Лазерна корекція зору

Дякую лікарям та медичним сестрам, які працювали зранку 17.03.2023, коли я прийшла на операцію. Хтось із них тримав мене за руку під час операції- щоб заспокоїти. Мені сподобалась діагностика. Локація лікарні зручна. Дякую!

Вербіцька Катерина Миколаївна

Лазерна корекція зору

17.03.2023 було зроблено лазерну корекцію зору в «Німецькій очній клініці». Діагностика та сама операція пройшли дуже швидко та якісно, персонал клініки ввічливий та дбайливий до пацієнтів, що не можна не виділити.
Дуже дякую за якісну роботу та турботу!

Яворська Ніка Ігорівна

Лазерна корекція зору

Дуже вдячна всій команді «Німецької очної клініки» за професіоналізм, підтримку, інформативність, уважність до пацієнта. Багато років я не могла наважитися зробити лазерну корекцію зору. І ось… Зробила…
Я надзвичайно рада, я бачу своїми очима!!! При огляді я бачила ті рядки, яких і в окулярах не бачила. Дякую, ще раз. Ви даруєте нове життя для мене, з супер зором…
Минуло 5 днів, а мені не віриться, що я без лінз чи окулярів. Мрії здійснюються.
Ви супер!!!
Кожному, в кого така ж проблема з зором, як у мене, раджу звернутися в цю клініку!!!
Особлива подяка лікарю Грошевій К.П.
Миру нам!!!

Тимошенко Ярослав Олегович

Лазерна корекція зору

Дуже вдячний Вашій клініці та її співробітникам, а також моєму лікарю- офтальмохірургу- Грошевій Ксенії Павлівні за чудову роботу та моральну підтримку під час корекції. Вдячний всім, хто докладає зусиль задля того, щоб люди могли бачити все, що їх оточує на 100%. Ви робите дуже велику роботу. Лікарі молоді, що не може не радувати, новітня техніка, обладнання- все чудово. Жодного разу не пошкодував, що звернувся саме до Вас. Дякую!

Салій Ангеліна Олександрівна

Лазерна корекція зору

Все дуже сподобалося, особливо те, що можна зробити швидко, тобто одного дня проконсультувати, а іншого вже прооперувати і ввечері все бачити. Лікарі чуйні та привітні. Дуже чисто, як тільки заходиш прям видно охайність. Все сподобалося. Дякую за можливість бачити!

Крамаренко Анастасія Вікторівна

Лазерна корекція зору

Дуже дякую Вашій клініці, лікарю, персоналу. Велика підтримка при проведенні операції, це дуже важливо. Бажаю Всім здоров’я. На все добре!

Ніколенко ігор Вікторович

Лазерна корекція зору

Елітна клініка з якісно підібраним персоналом. Дуже чітко побудований тайм-менеджмент для роботи з пацієнтами.

Сусла Олександр Олександрович

Сусла Олександр Олександрович

Лазерна корекція зору

Велика подяку лікарю-хірургу Британу Сергію Сергійовичу за новий зір!

Проценко Катерина Володимирівна

Проценко Катерина Володимирівна

Лазерна корекція зору

Дуже задоволена результатом, якістю лікування та обслуговування. Обов’язково буду рекомендувати клініку друзям і знайомим. Дякую!

Бурковський Микита Миколайович

Бурковський Микита Миколайович

Лазерна корекція зору

Хотів би висловити вдячність за професіоналізм персоналу. Отримав чудовий результат після лазерної корекції зору. Очікував, що зір повернеться до 90%, але він повернувся на всі 100% на обох очах. Тепер я нарешті можу забути про окуляри, дякую!

Погребняк Єлізавета Олександрівна

Лазерна корекція зору

Я прокидаюсь, відкриваю очі і все бачу! Мрія збулась! Дуже вдячна лікарю-офтальмохірургу Грошевій Ксенії Павлівні за її професіоналізм, за гарне відношення до своїх пацієнтів, за те, що робить людей щасливішими. Також вдячна всім співробітникам «Німецької очної клініки», все на вищому рівні. Я впевнена, що зробила правильний вибір! Бажаю успіхів! Та щиро дякую!

Халік Ірина Ігорівна

Лазерна корекція зору

Щиро вдячна Грошевій Ксенії Павлівні і всьому колективу «Німецької очної клініки» за надану мені можливість побачити цей чудовий світ в яскравих барвах.

Кривенко Олеся Олександрівна

Лазерна корекція зору

Дуже вдячна Грошевій Ксенії Павлівні за можливість бачити життя у всіх його яскравих барвах, бо воно того варте!!! Знайомство з клінікою розпочалося з привітного голосу дівчини Аліни, яка по телефону вже задала майбутнє приємне враження від роботи з клієнтами. Весь персонал професійний та відданий своїй справі. Дякую!!!

Парчук Валенина Григорівна

Перевірка зору

Дуже вдячна всім працівникам клініки, за відповідальне ставлення до своєї роботи, особливо консультуючому лікарю Новіцької Наталії Леонідівни. Ви професіонал! За таким медичним закладом – надійне майбутнє України.

Колесник Надія Антонівна

Лікування катаракти

Мені прооперували в клініці задавнену катаракту (на 1 око я вже майже не бачила). Через годину після операції я бачила обличчя рідних!!!Це було чудо! Безмежно вдячна моєму доктору хірургу Скапі Оксані Валеріївні! Дуже уважна, терпляче мені все пояснила, а головне допомогла, як і обіцяла! Персонал, сестрички, всі уважні, ввічливі, говорять українською. Дуже вдячна за все.

Добровольська Ніна Романівна

Добровольська Ніна Романівна

Лікування катаракти

Хочу висловити подяку Скапі Оксані Валеріївні за професійність та гарне відношення. Дуже задоволена результатом операції по видаленню катаракти. Весь медичний персонал уважний та чуйний. Вітаю всіх зі святом весни! Миру та перемоги!

Головко Валентина Андріївна

Головко Валентина Андріївна

Лікування катаракти

Найгірший період життя людини – старість: починають підключатися різні хвороби…
Я звернулася в цю клініку з приводу катаракти очей. Зразу ж відчула увагу оптометристів, медсестер, побачила вимогливий, ласкавий погляд лікаря хірурга – Іванець Ірини Володимирівни. Вона майстерно зробила операцію правого ока. Кожну мить я відчувала турботу, увагу, співчуття, підтримку і після операції. Дякую Вам, Ірино Володимирівно за людяність, це не забувається.
Керівництво клініки може пишатися, що в них працює така лікарка.

Ростовська Карина Сергіївна

Лазерна корекція зору

Я, Ростовська Карина Сергіївна, дуже вдячна клініці за дбайливе ставлення до пацієнтів. Персонал привітний, лікарі гарні спеціалісти. Можу всім рекомендувати вашу клініку для вирішення проблем з зором. А також бажаю багато пацієнтів, розвитку і незмінності в підході до роботи, так як зараз він є на високому рівні. Окрема вдячність лікарю Британу Сергію Сергійовичу, який провів успішну операцію і надав відповідь на всі мої питання.

Щур Вадим Юрійович

Лазерна корекція зору

Вдячний «Німецькій очній клініці» за правильну діагностику, професіоналізм та роз’яснення всіх моїх питань. Також окрема подяка Грошевій Ксенії Павлівні за успішно проведену корекцію зору. Однозначно рекомендую цю клініку всім, хто бажає перевірити свій зір чи зробити операцію лазерну корекцію зору.

Криниця Віталій Юрійович

Лазерна корекція зору

Дякую клініці і хірургу Британу Сергію Сергійовичу за операцію і обслуговування. Все пройшло чудово, зір відновився і став 120-150%.

Рибчинська Людмила Павлівна

Лікування катаракти

Дуже дякуємо лікарю Іванець Ірині Володимирівні, за її професійність і ставлення до пацієнтів.
Дуже гарно коли є такі люди і такі заклади!
Дуже їй вдячні!

Марченко Любов Микитівна

Лікування косоокості

Все своє життя ловила косі погляди. Скільки себе пам'ятаю, до мене ставилися з презирством. Дивлячись у дзеркало, я ненавиділа себе і не могла навіть мріяти, що можу бути красивою, що до мене будуть ставитись, як до людини.
Велике дякую всім, хто змінив моє життя на "до" та "після". Ви допомогли зробити перший і найскладніший крок до змін (виправлення косоокості), підтримували на всьому шляху. Завдяки Ксенії Павлівні, я можу посміхатися і не турбуватися про чиюсь думку.
Персонал Німецької очної клініки зробив усе, щоб мені було максимально комфортно від першого входу в клініку до останніх післяопераційних оглядів. Турбота про пацієнта навіть у руках медсестри, яка вкривала мене та поправляла ковдру після операції. Мене так тільки бабуся в дитинстві закутувала.
Велике дякую всім, хто не пройшов повз і допоміг мені.

Нагач Світлана Юріївна

Нагач Світлана Юріївна

Лікування катаракти

Завдяки операції по видаленню катаракти, я змогла самостійно написати цей відгук. Дякую лікарям за чуйність, уважність, професіоналізм. Під час операції і підготовки до неї не було болі, зовсім трохи дискомфорту. Проте це зрозуміло, зате я бачу! Рекомендую клініку друзям і знайомим. Ще раз дякую, бажаю колективу здоров’я, терпіння, процвітання, мирного неба. Слава Україні!

Данилова Олена Григорівна

Перевірка зору

Пройшла діагностику в «Німецькій очній клініці», все дуже сподобалось, на всі питання отримала відповіді, дуже кваліфікований персонал, сама клініка на високому рівні обслуговування. Була приємно вражена, рекомендую всім! Здорово, що така клініка є в Україні!

Лапінін Ігор Геннадійович

Лапінін Ігор Геннадійович

Лікування катаракти

Хочу висловити глибоку вдячність чудовому колективу «Німецької очної клініки» за чутливість, добросердя і високий професіоналізм. Особлива моя вдячність чарівникам-хірургам Андрію Миколайовичу Жуку та Ірині Володимирівні Іванець за повернення повноцінного зору після операції по видаленню катаракти.
З повагою, Лапінін Ігор Геннадійович, підприємець.

Пермінова Наталія Василівна

Лікування катаракти

Дуже вдячна Іванець Ірині Володимирівні, за те що можу бачити світ, завдяки гарному зору. Чуйний, уважний лікар, професіонал своєї справи. Людина з великої букви, Дай Бог їй сил, здоров’я і терпіння з пацієнтами. Адже, люди всі різні і нас багато, а такий лікар один. Успіхів, щастя і благополуччя, Ірині Володимирівні. Щиро дякую!!!

Мостовик Тетяна Ігорівна

Лікування катаракти

Звернулася до клініки з приводу катаракти, міопії та інших ускладнень зору. Персонал доброзичливий та високопрофесійний. Після операції бачу, так як ніколи не бачила раніше.
Контактні лінзи які носила майже 40 років викинула! Це просто диво. Дякую всім співробітникам клініки за їх роботу.

Луценко Віолетта Олександрівна

Лазерна корекція зору

Дуже сподобалося обслуговування у вашій клініці. Обстеження зробили дуже добре. Після діагностики через місяць наважилася на проведення лазерної корекції зору і не помилилася. Операція на очах дуже нервова для мене подія, але персонал дуже турботливо ставився під час операції. Велика подяка медсестрі, яка під час операції тримала за руку та заспокоювала.
Та супер лікар, який проводив корекцію Британ Сергій Сергійович! Для Вас окремі слова подяки. Це неймовірно. Вже на перший день після операції я бачила дуже добре і це фантастика. Зараз пройшло вже декілька днів після операції, і вже такий гарний результат, тому немає сумнівів, що далі буде тільки краще.
Дуже добрий та знаючий свою справу персонал.

Закузенний Роман Васильович

Лазерна корекція зору

Дякую «Німецькій очній клініці» за бездоганно виконану роботу. Передопераційне обстеження, операція та післяопераційний огляд пройшли швидко, якісно та на найвищому рівні.
Я в захваті від рівня клініки, компетентності лікарів і всього персоналу. Окрема подяка Британу Сергію Сергійовичу.
Дякую за результат, який я отримав після операції.
Рекомендую «Німецьку очну клініку»!

Мангова Марина Олександрівна

Мангова Марина Олександрівна

Перевірка зору

Дуже вдячна Хачатуряну Роману Едуардовичу за висококваліфіковану роботу та професіоналізм. Діагностика та лазерна процедура пройшла швидко та безболісно. Лікар дуже підтримував та пояснював все, що відбувалось. Я дуже задоволена та рекомендую лікаря Хачатуряна Романа Едуардовича. Він дуже крутий!

Головко Валентина Андріївна

Головко Валентина Андріївна

Лікування катаракти

Шановна, Іванець Ірина Володимирівна, дякую Вам за успішну операцію. Тепер Валентина Андріївна буде бачити всі мої проделки. Нехай, Вам мої написані слова нагадають рідну стежку де Ви навчилися робити людям добро. Шануймо рідну Україну! З повагою, чоловік Головко Дмитро.

Hendrikus Franke Johannes

Лікування катаракти

I like the very client friendly approach. The professional attitude and the quality of the work.
Very much recommend to anybody who likes hosted service.

Дейнега Григорій Володимирович

Дейнега Григорій Володимирович

Лікування катаракти

Велика подяка працівникам за роботу. Бажаю мирного неба і миру!
Лікарі професіонали, увесь медичний персонал чудовий та чуйний
Велике Спасибі!

Железняк Ігор Петрович

Лазерна корекція зору

Дякую «Німецькій очній клініці», за якісне обстеження, а в подальшому і за операцію. Хочу відзначити приємний та ввічливий персонал.
Професіоналізм лікарів, які залишають тільки позитивні емоції.
Всім рекомендую!

Бордюг Дарина Василівна

Лазерна корекція зору

До операції я бачила всього 4%, але вже після проведення операції, вже через декілька годин я почала бачити краще ніж в лінзах.
Хочу відзначити, що увесь персонал дуже уважний та приємний, кваліфікований. Дуже задоволена, що обрала саме цю клініку, рекомендую на 100%.

Анікіна Л.Я.

Анікіна Лариса Яківна

Лікування катаракти

Лікар Іванець І.В. – лікар з великої літери.
Доопераційне обстеження, операція і післяопераційне обстеження пройшли на найвищому рівні.
Дуже уважна, чуйна людина і чудовий фахівець, якого дуже хочеться рекомендувати всім своїм знайомим (що вже і зробила!).
Велика дяка їй за операцію, за її чуйність. Дякую, що в вашій клініці є такі фахівці.

Терещенко Наталія Петрівна

Терещенко Наталія Петрівна

Лікування катаракти

Хочу подякувати за операцію щодо лікування катаракти. Дуже задоволена усім персоналом клініки, всі дуже ввічливі та уважні. Окремо хочу відзначити лікаря – Скапу Оксану Валеріївну. Дякую ВАМ!

Васяк Юлія Юріївна

Лазерна корекція зору

В першу чергу хочу сказати, що я в захваті від рівня клініки, компетентності лікарів. Розташування кабінетів і вказівки дуже зручні для відвідувачів. Лікарі гарні спеціалісти, дуже великі професіонали своєї справи. Обстеження проводилось на високому рівні, з дуже прискіпливою консультацією та різними дослідженнями. Мені провели дві операції, два лікарі, все пройшло успішно. Дякую турботливому персоналу. В операційному блоці при проведенні лазерної корекції зору, мене тримала і гладила за руки одна приємна жіночка, що дуже зворушливо, так як я трохи нервувала і мені було трішки страшно, але завдяки компетенції чудових лікарів все пройшло швидко та успішно. На огляді через декілька днів все також було добре, мене обстежили та проконсультували. Дуже Вам вдячна.

Гладкевич Андрій Андрійович

Лазерна корекція зору

Клініка дуже сподобалася ,персонал привітний і лагідний з клієнтами. Саме обстеження проходить швидко і чітко, лікар дає гарно описаний і детальний стан пацієнта, дає поради, які допомагають. Робив операцію по укріпленню сітківки , а потім і лазерну корекцію зору, тому можу сказати, що операції добре проведені і я залишився дуже задоволений. Дякую!

Дорошенко Валерія Русланівна

Лазерна корекція зору

Залишилася на всі 100 % задоволена від проведення корекції зору. Персонал дуже чуйні ,професіонали своєї справи. Дуже Вам дякую!

Гудзь Ольга Віталіївна

Лазерна корекція зору

Лазерна корекція зору буде проведена 17.12.2022 року, і чесно такого результату не очікувала. З 5% гострота зору збільшилася до 90-100%. Весь персонал привітний і люб’язний, доступно все розказано. Окрема подяка Грошевій Ксенії Павлівні за те, що вчора побачила сузір’я на небі чітко.
Обов’язково буду рекомендувати Вашу клініку рідним та знайомим.

Бреазу Алла Юріївна

Лазерна корекція зору

Дуже сподобалась клініка, нова та сучасна. Приємний, уважний та головне професійний персонал. Довго вагалася з приводу лазерної корекції зору ,але тепер просто щаслива. Життя без окулярів – прекрасне! Дуже рекомендую! Бажаю клініці процвітання та розвитку, а нам всім перемоги та миру! Світла нам всім в душі!

Марков Юрій Германович

Марков Юрій Германович

Лікування катаракти

Дуже вдячний всьому персоналу клініки за бездоганно виконану роботу . Завдяки чуйному та уважному ставленню працівників , перебування в клініці стає приємним та невимушеним . Кожен ранок прокидаючись та відкриваючи очі я переконуюсь , що не дарма відвідав Німецьку очну клініку та зробив операцію по зміні кришталика. Окрему подяку хочу висловити Скапі Оксані Валерівній, адже завдяки Вам я знов можу насолоджуватися красою цього світу .

Ткаченко Тетяна Анатоліївна

Лікування косоокості

Висловлюю слова глибокої вдячності лікарю-офтальмологу Грошевій Ксенії Павлівні, за високий професіоналізм, золоті руку, чуйне ставлення. Окрема подяка Качан Оксані Вікторівні – першому асистенту та анестезіологу Ляшку Андрію Леонідовичу, за професіоналізм та небайдуже ставлення до пацієнтів. Щиро Дякую за можливість дивитися на світ новими очима!

Марандіна Євгенія Миколаївна

Лікування косоокості

Хочу висловити величезну подяку всьому колективу «Німецької очної клініки». Мені була проведена операція з приводу косоокості. Дуже вдячна лікарю Грошевій Ксенії Павлівні за здійснення моєї мрії. Сучасне обладнання, привітливий медичний персонал, підтримка та розуміння пацієнта – це запорука гарного та бажаного результату. Бажаю процвітання та успіхів!

Семененко Людмила Василівна

Лікування катаракти

Дуже задоволена проведеною операцією. Хочеться відзначити ввічливість персоналу, професійність, якщо буде потрібна допомога обов’язково буду звертатися саме у цю клініку! Дуже вдячна, бажаю всім здоров’я та процвітання, ну і побільше таких клінік в нашій країні!

Бабій Ярослав Ілліч

Лікування катаракти

Дуже задоволений прийомом, діагностикою, персоналом і роботою клініки в цілому. Чудовий результат після операції, дуже вдячний!

Шаблій Тетяна Олександрівна

Лазерна корекція зору

Дуже дякую клініці за професійну та якісну роботу! Після операції по заміні кришталиків, я знову, як на світ народилася. Клініка професіоналів! З найкращим побажанням, Тетяна!

Лісняк Надія Володимирівна

Лікування катаракти

Прооперувала 2 ока у Вашій клініці: відгуки тільки позитивні. Окрема вдячність лікарю хірургу Іванець Ірині Володимирівні – чуйна, доброзичлива, уважна, лікар від Бога, золоті руки. Також дуже вдячна всьому медичному персоналу, такі ж чуйні і турботливі і взагалі дякую всім працівникам даної клініки. Низький Вам уклін, нехай буде побільше таких закладів в Україні.

Задорожна Тетяна Анатоліївна

Лікування косоокості

Грошева Оксана Павлівна – фея-чарівниця!

Величезне ДЯКУЮ за результат, до кінця ще не вірю, але емоції переповнюють, оскільки це не тільки полегшило мені життя, а я стала красунею! Дякую всьому персоналу та адміністрації за доброзичливе відношення до пацієнтів, особливо хочеться відзначити Качан Оксану Вікторівну, дякую Вам, дуже доступно і зрозуміло все пояснила та надала подальші рекомендації. Також дуже дякую анестезіологу Андрію Леонідовичу за турботу та доброту, все доступно пояснив та підтримав. Дуже гарний і спонукаючий до відвідування інтер'єр Німецької очної клініки, дуже впливає до подальшого відвідування і лікування. Буду радити своїм друзям і знайомим.

Дуже вдячна за все.

Кудрявцева Валентина Геннадіївна

Лікування катаракти

З першої хвилини як я відчинила двері – мене зустріли дуже доброзичливо, починаючи з ресепшену, закінчуючи спеціалістами. Мене розташували довірою, так як в мене складна катаракта, що навіть нічого не бачила, проте саме тут мене завірили, що все буде добре. Велике спасибі лікарям Іванець Ірині Володимирівні та Скапі Оксані Валеріївні за кваліфіковану допомогу. Хочу подякувати, всьому персоналу «Німецької очної клініки», бажаю побільше людей зробити щасливими  щоб кожен зміг бачити знову.

Ще раз величезне дякую – Кудрявцева В.Г. (м. Маріуполь).

Шмігідін Анатолій Іванович

Лікування катаракти

Дуже вдячний лікарям, швидко, безболісно та заботливо провели операцію. Я став бачити та краще себе почувати, завдяки очній клініці та лікарям, які тут працюють. Дякую всім, хто мені допоміг в цій клініці.

Стомаченко Ігор Вікторович

Стомаченко Ігор Вікторович

Лазерна корекція зору

Даним відгуком виражаю своє задоволення, як результатом роботи персоналу клініки, так і процедурою та процесом корекції мого зору. Мої очі перестали виражати занепокоєння і почали щиро насолоджуватись життям! Бережіть свої очі, і вони відкриють вам нові яскраві барви нашого (поки що) складного, але й цікавого існування.

Макуха А.С.

Макуха Сергій Анатолійович

Лазерна корекція зору

Корекцію зору вирішив робити майже 2 роки тому. Але почався Covid і важко було потрапити до поліклініки, а  потім війна, да і набридло користуватися лінзами. Погортав сторінку інтернету, знайшов німецьку клініку, подивився рекламу та пошукав відгуки. Вирішив піти на діагностику, де огляд показав, що робити корекцію можна. Поспілкувався з лікарем і вирішив, що нема сенсу чекати і далі. Сильно турбував мій рефлекс на світло, але стверджували, що все буде добре і не з таким справлялись. Тепер читаю 12-13 рядок і насолоджуюсь оточуючими предметами та природою. Зрозумів наскільки мої окуляри змушували бачити. Тому не зволікайте. Раджу всім стати всевидячими.

Гнеушева Оксана Миколаївна

Лазерна корекція зору

Сучасна клініка, з сучасним обладнанням. Приємний ввічливий персонал і лікарі. Повний супровід пацієнта не тільки до операції, а й у післяопераційний період. Дякую за гарний зір.

Я б хотіла сказати про цю клініку лише хороше. Як тільки опинишся у клініці, тебе одразу радісно зустрічають, подають всю необхідну інформацію, проводжають до лікаря. Лікарі всі дуже уважні, ввічливі, гарні спеціалісти, які якісно і зрозуміло проконсультують, порадять і назначать необхідне лікування. Дуже вдячна за таку турботу та професіоналізм. Буду радити моїм знайомим тільки цю клініку.

Вілінська Ганна Анатоліївна

Лазерна корекція зору

Я б хотіла сказати про цю клініку лише хороше. Як тільки опинишся у клініці, тебе одразу радісно зустрічають, подають всю необхідну інформацію, проводжають до лікаря. Лікарі всі дуже уважні, ввічливі, гарні спеціалісти, які якісно і зрозуміло проконсультують, порадять і назначать необхідне лікування. Дуже вдячна за таку турботу та професіоналізм. Буду радити моїм знайомим тільки цю клініку.

Міхаль Олександр Олексійович

Міхаль Олександр Олексійович

Лікування катаракти

Я, Міхаль О.О. доктор технічних наук, приймав участь у створенні  апаратури для трьох державних еталонів і тому трохи розуміюсь на прецизійних технологіях. Хочу висловити щиру подяку лікарю Іванець Ірині Володимирівні.

Високий професіоналізм лікаря дозволив провести складну операцію із 100%-м результатом. Ірина Володимирівна чуйний спеціаліст, відповідала на всі мої питання , прибрала всі мої страхи. Клініка може пишатися такими фахівцями, як Ірина Володимирівна.

Сергеєва Ірина Євгенівна

Перевірка зору

Сьогодні я відвідала очну клініку, це мій не перший візит до офтальмологічного центру в м. Києві, працюючи понад 35 років в Національному медичному університеті. Дуже задоволена уважним та професійним відношенням до пацієнта. Високий професійний рівень функціонального обстеження. Дуже приємний позитивний спонукаючий до відвідування  інтер’єр Німецької очної клініки, що дійсно впливає до подальшого обстеження та лікування.

Окремо, хочу відзначити доброзичливе та професійне відношення лікаря Качан О.В.  до пацієнта, а саме спокійне врівноважене тлумачення результатів обстеження та подальші рекомендації, щодо дій пацієнта в найближчі та віддалені терміни. Це дуже приємно і корисно для мене, як пацієнтки. Взагалі спілкування з цим лікарем залишає приємне враження, що відображається не тільки в межах особистих контактів, але і у відношенні до клініки в цілому.

Вдячна всім: адміністрації та медичному персоналу за людяність і доброзичливе відношення до пацієнтів. Щиро дякую.

Бартосевич Олеся Олександрівна

Лазерна корекція зору

Дякую лікарю Британу Сергію Сергійовичу за високий професіоналізм під час проведення операції. Також висловлюю подяку персоналу клініки, за високу якість обслуговування, починаючи від реєстратури, діагностики та підтримку медсестер перед та під час операції. Рекомендую «Німецьку очну клініку», приходьте і ви отримаєте новий зір, без окулярів та лінз! Бажаю усім гарного зору!

Балашова Валентина Петрівна

Лікування катаракти

Велика подяка всьому персоналу клініки: лікарю, хірургу за проведену операцію. Результатами операції задоволена. Обслуговування на всіх етапах лікування дуже сподобалось. Всім велика подяка, успіхів всьому колективу.

Ковпоша Марія Федорівна

Лікування катаракти

Дякую лікарю Оксані Валеріївні та медсестрі за турботу, повернення зору.

Андрющенко Павло Іванович

Лікування катаракти

Щиро вдячний лікареві Скапі Оксані Валеріївні за операцію з приводу катаракти. Окрема подяка всім співробітникам клініки за доброзичливе та професійне ставлення.

Кінищук Юрій Дмитрович

Лікування косоокості

Дуже задоволений клінікою, сервіс до хірургії 100 балів. Операція пройшла легко та швидко. Лікарі і персонал чемні та привітні. Дякую всім.

Береза Віктор Андрійович

Береза Віктор Андрійович

Лікування косоокості

Індивідуальний підхід, якісне обслуговування. Ксенія Павлівна зробила все на найкращому рівні. Більше мене не турбує косоокість та двоїння, і я маю нарешті бінокулярність. Окрема подяка Василю Івановичу за огляди та турботу при лікуванні. Хоча лікарі і давали 50% шанс, все вийшло на 100/100.

Малько Людмила Анатоліївна

Перевірка зору

Дуже вдячні за огляд, усі професіонали високого рівня, як оптометристи, так і лікарі. Особливо хочеться відзначити Марію та Ганну, дякуємо за турботу ,а також велике спасибі Качан Оксані Вікторівні, дуже доступно та зрозуміло все пояснила, професіонал з Великої літери!

Басанець Михайло Іванович

Лазерна корекція зору

Дякую Грошевій Ксенії Павлівні, її команді та персоналу «Німецької очної клініки» за проведену операцію та можливості знову бачити на 100%!

Гусак Ольга Юріївна

Лазерна корекція зору

Років з 10 в мене почав падати зір, і ось нарешті я наважилися на лазерну корекцію. В першу чергу хочу подякувати за можливість знову бачити. Чесно кажучи, до сих пір не можу в це повірити, невже я бачу обличчя перехожих на вулиці?! Окремо хочу подякувати Британу Сергію Сергійовичу, вважаю, що крутих спеціалістів дуже мало і коли такі знаходяться їх повинні знати усі! Дякую!

Головко Катерина Юріївна

Лазерна корекція зору

Дуже вдячна лікарю Ксенії Павлівні Грошевій за проведену операцію. Я ніколи не думала, буду плакати від того, що бачу без окулярів. Весь персонал клініки – БЕЗДОГАННИЙ. Дуже чемні медсестри та привітний персонал. Бажаю процвітання клініці та вдячних пацієнтів! Мирного неба!

Матвійчук Георгій Юрійович

Лазерна корекція зору

Виражаю щиру вдячність «Німецькій очній клініці», персоналу та лікарям. Окремо хочу подякувати Грошевій Ксенії Павлівні, яка зі своїми колегами професійно, швидко і комфортно для мене провели операцію з лазерної корекції зору.

Тихий голос і внутрішній спокій лікаря супроводжували мене в нову реальність ,де я бачу на 100%, протягом всього лиш декількох хвилин.

Пишаюсь тим, що в Україні існує клініка такого рівня. Всьому персоналу та керівникам Величезне ДЯКУЮ!

Фіщенко Вікторія Вікторівна

Лазерна корекція зору

Дякую за прекрасний зір. З першого дня, коли я до вас прийшла, Ви були максимально клієнтоорієнтовані. Вражає професіоналізм та ввічливість персоналу. Все було швидко, як саме обстеження, так і корекція зору. Дякую за вашу роботу.

Ясінська Каріна Юріївна

Лазерна корекція зору

Клініка вразила своїм затишком. Весь персонал привітний та доброзичливий. Лікарі – спеціалісти своєї справи. Дуже задоволена візитом у вашу клініку. Обов’язково буду радити Вас своїм друзям.

Василець Аліна Радіонівна

Лазерна корекція зору

Враження залишилися чудові , дуже приємний персонал , який гарно виконує свою роботу, відповідають на всі запитання . Операція пройшла добре , швидко та професіонально . У вигляді підтримки все дуже сподобалось , що під час операції працівник тримав мене за руки, це дуже заспокоювало та допомагало позбавитись від хвилювань . Наступного дня вже побачила результат , зір покращився , та усі больові відчуття пройшли .

Митрофанюк Тетяна Віталіївна

Лазерна корекція зору

Чудовий сервіс та чудовий лікар Британ Сергій Сергійович!

Дякую, що повернули мені мій зір!

Макєєв Сергій Вікторович

Лікування косоокості

Сам Господь привів мене в цю клініку. Сучасна, створена по європейським стандартам, з професійним обладнанням та кваліфікованими лікарями, які чітко та якісно виконують свою роботу на високому рівні майстерності.

Щира подяка Грошевій Ксенії Павлівні за ювелірну та божественну операцію ,за те, що повернули відчуття повноти життя, бачення цього світу чітко та яскраво, без дискомфорту.

Найкраща оцінка медичному персоналу клініки – Ви створили комфорт та бажання, при потребі, звертатися тільки до вас.

Однозначно рекомендую всім звертатися до вас! Низький уклін, за отриману радість та щастя. Хочеться говорити тільки віршами про любов:

«В моїх венах тече любов,

І тіло обвиває виноградна лоза.»

Бєлоусова Ірина Володимирівна

Лікування катаракти

Зробила в даній клініці операцію на очах і хочу сказати, що дуже задоволена відношенням медперсоналу до пацієнта. Всі дуже ввічливі і гарно знають свою справу. Буду надалі користуватися послугами цієї клініки і рекомендувати іншим, так як обстеження і лікування проходить за новітніми технологіями, повністю безпечно і безболісно для пацієнта. Величезне, щире ДЯКУЮ!

Рубан Юрій Володимирович

Рубан Юрій Володимирович

Лазерна корекція зору

Я – оптометрист в «Німецькій очній клініці» . Знаючи , що тут працюють лише найкращі фахівці , які дуже якісно та професійно виконують свою роботу , можуть з точністю зробити діагностику зору завдяки новітньому обладнанню . Я довірив найцінніше, що в мене є - свій зір , і отримав ідеальний результат , який не можна порівнювати з окулярами чи контактними лінзами.
Окрему подякую хочу висловити фахівцю, лікарю-офтальмологу, який провів лазерну корекцію зору – Грошевій Ксенії Павлівні. Ви просто майстер своєї справи. Дякую Вам за те, що тепер я можу бачити світ без допомоги окулярів та лінз . Успіхів Вам та міцного здоров’я.

Пономаренко Олег Володимирович

Перевірка зору

Дуже гарна клініка з якісним обслуговуванням. Усі лікарі ставляться з душею та виконують свою роботу на всі 100%. Рекомендую!!

Доленко Ігор Вікторович

Перевірка зору

Обслуговування в клініці було гарне, лікаря дуже висококваліфіковані та проявили професіоналізм на високому рівні. Персонал ввічливий та дбайливий.

Денисенко Марина Борисівна

Лазерна корекція зору

Я лікар офтальмолог в Німецькій офтальмологічній клініці. Кожного дня консультуючи пацієнтів перед лазерною корекцією завжди трішки заздрила їм. І ось  знаючи всі процеси зсередини, спокійно змогла довірити своє здоров'я колегам! Я вражена якістю зору і вже на наступний день змогла повноцінно працювати з пацієнтами. Дуже дякую Ксенії Павлівні за крутий зір і за можливість позбавитись від окулярів)

Савенко Галина Федорівна

Лікування катаракти

Висловлюю подяку працівникам клініки за уважне і професійне відношення. Хірургу Іванець Ірині Володимирівні – за її золоті руки.  Здоров’я і щастя усім бажаю!

Філатова Лінда Хієнівна

Лазерна корекція зору

Дуже сподобалось в клініці! Надзвичайно гарне ставлення до пацієнтів . Не дарма кажуть “Стався до інших так , як хочеш , щоб вони ставилась до тебе” .  Тому в клініці побудовані  гарні відносини між працівниками та відвідувачами .  Приємно проводити час , в такій гарній клініці. Багато вагалась , де робити лазерну корекцію . Переді мною був вибір робити корекцію в іншій клініці чи в  “Німецькій очній клініці” .  Коли я прийшла в тій клініці перед корекцією  мені сказали , що в мене суха рогівка, через що , мені потрібно капати краплі ще два тижні . Через два тижні ,перед операцією , мені зателефонували , і повідомили про нову проблему, а саме, про відсутність якоїсь деталі для лазера.  І тут я зрозуміла, що це знак - мені потрібно іти в  “Німецька очна клініка”. Це був вибір про який я не пожалкувала . Одним словом я дуже задоволена !

Нонка Антон Миколайович

Лазерна корекція зору

Хочу виразити велику вдячність лікарям за їхню працю та за те, що я «побачив світ своїми очима». Від тепер буду рекомендувати своїм знайомим цю клініку, як найкращих спеціалістів у галузі офтальмології.

Ще раз дякую, оскільки для моєї теперішньої роботи, мій зір – це моє життя!

Мнищенко Катерина Юріївна

Лазерна корекція зору

Я дуже задоволена сервісом та взагалі  проведенням операції. Клініка дуже приємна, тут приємно знаходитись та приходити будь-які обстеження . Лікарі і персонал приємні  та привітні. Сама операція пройшла чудово. Тому за можливості буду радити цей заклад іншим.

Демиденко Софія Юріївна

Лазерна корекція зору

Я вдячна за професіоналізм і відношення на високому рівні. Очна клініка, в якій вилікували мої очі, подарувала мені нове життя, без перебільшення.

Радитиму усім знайомим і друзям. Тільки вперед!!!

Антонюк Ірина Іванівна

Лазерна корекція зору

З задоволенням рекомендую Німецьку клініку зору. Обираючи, де саме зробити лазерну корекцію зору , я шукала надійну клініку, орієнтуючись на відгуки пацієнтів. Тепер можу залишити свій відгук: професійне відношення до пацієнтів, сама операція пройшла швидко і безболісно. Я задоволена результатом на 100% . Вас зустрічають і обслуговують з посмішкою і уважністю, все пояснюють на стадії підготовки, проговорюють всі моменти і рекомендації. Спасибі за Вашу роботу.

Адаменко Дмитро Євгенович

Лазерна корекція зору

Дякую за професіоналізм лікарям та помічникам. Бажаю успіхів в роботі та мирного неба.

Хомчак Валерія Олександрівна

Лазерна корекція зору

Дуже задоволена обслуговуванням в клініці, усі дуже уважні та привітні (особливо лікар, що проводив післяопераційний огляд). Відповідають на всі питання та підтримують протягом цього часу. Сама корекція була дуже швидко та безболісною – можу сміливо рекомендувати всім! Якби мала окуляри лишила б їх в спеціальному контейнері. Загалом, найприємніше враження від клініки, персоналу, лікарів, операції. Дякую за все!

Кулініч Юрій Олегович

Лазерна корекція зору

Чемні працівники, адміни, лікарі. Корекція минула легко, швидко, зір покращився, атмосфера дружня, клієнтоорієнтована. Все сподобалось. Був би паркінг для відвідувачів, то взагалі топ.

Рибчинська Світлана Сергіївна

Лазерна корекція зору

Хочу подякувати за можливість знову чітко бачити! Дуже боялась йти на операцію по лазерній корекції зору, але воно того варте. Окрема подяка персоналу, який мене заспокоював та підтримував до та підчас операції, дівчата тримали за руку і це справді допомогло заспокоїтись. Хочу подякувати хірургу Грошевій К.П., операція пройшла максимально швидко та майже безболісно.

Ганзюк Тетяна Борисівна

Лазерна корекція зору

До моменту коли я наважилась на операцію «Лазерна корекція зору» пройшло 20 років. Вибір клініки для мене був дуже відповідальний, тому що це мій зір, моє майбутнє. Після пошуку інформації та лікарів, які проводять операцію, впевнилась, що мій вибір—це «Німецька очна клініка».

Консультація і операція пройшла чудово, хоча я дуже хвилювалась. Я вдячна лікарю та всьому персоналу клініки та рекомендую всім до відвідування!

Шкарбан Віолета Григорівна

Лазерна корекція зору

Хочу висловити свою подяку лікарям. Вони здійснюють мрії. Нове обладнання, яке допомагає точно подивитись в чому проблема. Прекрасне ставлення лікарів, які турбуються про Вас. Буду рекомендувати всім!

Лінець Людмила Петрівна

Перевірка зору

Дуже дякую за ставлення персоналу, особливо лікаря Ірину Володимирівну Іванець, професіонала і гарну людину.

Шихалієва Марина Анатоліївна

Шихалієва Марина Анатоліївна

Лазерна корекція зору

Дуже вдячна всьому персоналу Німецької очної клініки. Кожен підтримав, запитав, заспокоїв перед операцією. Дякую жіночці, що поговорила зі мною і