fbpx

Увага, наша будівля підключена до електромережі по категорії А, від двох незалежних джерел живлення. Тому графік відключення електроенергії на нашу клініку не розповсюджується. “Німецька очна клініка” працює у звичайному режимі для наших пацієнтів.

50% знижка на повне діагностичне обстеження зору.

Спеціальна ціна на лазерну корекцію зору.

Німецька очна клініка

Відгуки після корекції зору

Залишіть ваш відгук

Приєднайтесь до десятків тисяч наших пацієнтів, які вже допомогли нам стати найкращими у своїй справі!

Hendrikus Franke Johannes

Лікування катаракти

I like the very client friendly approach. The professional attitude and the quality of the work.
Very much recommend to anybody who likes hosted service.

Дейнега Григорій Володимирович

Дейнега Григорій Володимирович

Лікування катаракти

Велика подяка працівникам за роботу. Бажаю мирного неба і миру!
Лікарі професіонали, увесь медичний персонал чудовий та чуйний
Велике Спасибі!

Железняк Ігор Петрович

Лазерна корекція зору

Дякую «Німецькій очній клініці», за якісне обстеження, а в подальшому і за операцію. Хочу відзначити приємний та ввічливий персонал.
Професіоналізм лікарів, які залишають тільки позитивні емоції.
Всім рекомендую!

Бордюг Дарина Василівна

Лазерна корекція зору

До операції я бачила всього 4%, але вже після проведення операції, вже через декілька годин я почала бачити краще ніж в лінзах.
Хочу відзначити, що увесь персонал дуже уважний та приємний, кваліфікований. Дуже задоволена, що обрала саме цю клініку, рекомендую на 100%.

Анікіна Л.Я.

Анікіна Лариса Яківна

Лікування катаракти

Лікар Іванець І.В. – лікар з великої літери.
Доопераційне обстеження, операція і післяопераційне обстеження пройшли на найвищому рівні.
Дуже уважна, чуйна людина і чудовий фахівець, якого дуже хочеться рекомендувати всім своїм знайомим (що вже і зробила!).
Велика дяка їй за операцію, за її чуйність. Дякую, що в вашій клініці є такі фахівці.

Терещенко Наталія Петрівна

Терещенко Наталія Петрівна

Лікування катаракти

Хочу подякувати за операцію щодо лікування катаракти. Дуже задоволена усім персоналом клініки, всі дуже ввічливі та уважні. Окремо хочу відзначити лікаря – Скапу Оксану Валеріївну. Дякую ВАМ!

Васяк Юлія Юріївна

Лазерна корекція зору

В першу чергу хочу сказати, що я в захваті від рівня клініки, компетентності лікарів. Розташування кабінетів і вказівки дуже зручні для відвідувачів. Лікарі гарні спеціалісти, дуже великі професіонали своєї справи. Обстеження проводилось на високому рівні, з дуже прискіпливою консультацією та різними дослідженнями. Мені провели дві операції, два лікарі, все пройшло успішно. Дякую турботливому персоналу. В операційному блоці при проведенні лазерної корекції зору, мене тримала і гладила за руки одна приємна жіночка, що дуже зворушливо, так як я трохи нервувала і мені було трішки страшно, але завдяки компетенції чудових лікарів все пройшло швидко та успішно. На огляді через декілька днів все також було добре, мене обстежили та проконсультували. Дуже Вам вдячна.

Гладкевич Андрій Андрійович

Лазерна корекція зору

Клініка дуже сподобалася ,персонал привітний і лагідний з клієнтами. Саме обстеження проходить швидко і чітко, лікар дає гарно описаний і детальний стан пацієнта, дає поради, які допомагають. Робив операцію по укріпленню сітківки , а потім і лазерну корекцію зору, тому можу сказати, що операції добре проведені і я залишився дуже задоволений. Дякую!

Дорошенко Валерія Русланівна

Лазерна корекція зору

Залишилася на всі 100 % задоволена від проведення корекції зору. Персонал дуже чуйні ,професіонали своєї справи. Дуже Вам дякую!

Гудзь Ольга Віталіївна

Лазерна корекція зору

Лазерна корекція зору буде проведена 17.12.2022 року, і чесно такого результату не очікувала. З 5% гострота зору збільшилася до 90-100%. Весь персонал привітний і люб’язний, доступно все розказано. Окрема подяка Грошевій Ксенії Павлівні за те, що вчора побачила сузір’я на небі чітко.
Обов’язково буду рекомендувати Вашу клініку рідним та знайомим.

Бреазу Алла Юріївна

Лазерна корекція зору

Дуже сподобалась клініка, нова та сучасна. Приємний, уважний та головне професійний персонал. Довго вагалася з приводу лазерної корекції зору ,але тепер просто щаслива. Життя без окулярів – прекрасне! Дуже рекомендую! Бажаю клініці процвітання та розвитку, а нам всім перемоги та миру! Світла нам всім в душі!

Марков Юрій Германович

Марков Юрій Германович

Лікування катаракти

Дуже вдячний всьому персоналу клініки за бездоганно виконану роботу . Завдяки чуйному та уважному ставленню працівників , перебування в клініці стає приємним та невимушеним . Кожен ранок прокидаючись та відкриваючи очі я переконуюсь , що не дарма відвідав Німецьку очну клініку та зробив операцію по зміні кришталика. Окрему подяку хочу висловити Скапі Оксані Валерівній, адже завдяки Вам я знов можу насолоджуватися красою цього світу .

Ткаченко Тетяна Анатоліївна

Лікування косоокості

Висловлюю слова глибокої вдячності лікарю-офтальмологу Грошевій Ксенії Павлівні, за високий професіоналізм, золоті руку, чуйне ставлення. Окрема подяка Качан Оксані Вікторівні – першому асистенту та анестезіологу Ляшку Андрію Леонідовичу, за професіоналізм та небайдуже ставлення до пацієнтів. Щиро Дякую за можливість дивитися на світ новими очима!

Марандіна Євгенія Миколаївна

Лікування косоокості

Хочу висловити величезну подяку всьому колективу «Німецької очної клініки». Мені була проведена операція з приводу косоокості. Дуже вдячна лікарю Грошевій Ксенії Павлівні за здійснення моєї мрії. Сучасне обладнання, привітливий медичний персонал, підтримка та розуміння пацієнта – це запорука гарного та бажаного результату. Бажаю процвітання та успіхів!

Семененко Людмила Василівна

Лікування катаракти

Дуже задоволена проведеною операцією. Хочеться відзначити ввічливість персоналу, професійність, якщо буде потрібна допомога обов’язково буду звертатися саме у цю клініку! Дуже вдячна, бажаю всім здоров’я та процвітання, ну і побільше таких клінік в нашій країні!

Бабій Ярослав Ілліч

Лікування катаракти

Дуже задоволений прийомом, діагностикою, персоналом і роботою клініки в цілому. Чудовий результат після операції, дуже вдячний!

Шаблій Тетяна Олександрівна

Лазерна корекція зору

Дуже дякую клініці за професійну та якісну роботу! Після операції по заміні кришталиків, я знову, як на світ народилася. Клініка професіоналів! З найкращим побажанням, Тетяна!

Лісняк Надія Володимирівна

Лікування катаракти

Прооперувала 2 ока у Вашій клініці: відгуки тільки позитивні. Окрема вдячність лікарю хірургу Іванець Ірині Володимирівні – чуйна, доброзичлива, уважна, лікар від Бога, золоті руки. Також дуже вдячна всьому медичному персоналу, такі ж чуйні і турботливі і взагалі дякую всім працівникам даної клініки. Низький Вам уклін, нехай буде побільше таких закладів в Україні.

Задорожна Тетяна Анатоліївна

Лікування косоокості

Грошева Оксана Павлівна – фея-чарівниця!

Величезне ДЯКУЮ за результат, до кінця ще не вірю, але емоції переповнюють, оскільки це не тільки полегшило мені життя, а я стала красунею! Дякую всьому персоналу та адміністрації за доброзичливе відношення до пацієнтів, особливо хочеться відзначити Качан Оксану Вікторівну, дякую Вам, дуже доступно і зрозуміло все пояснила та надала подальші рекомендації. Також дуже дякую анестезіологу Андрію Леонідовичу за турботу та доброту, все доступно пояснив та підтримав. Дуже гарний і спонукаючий до відвідування інтер'єр Німецької очної клініки, дуже впливає до подальшого відвідування і лікування. Буду радити своїм друзям і знайомим.

Дуже вдячна за все.

Кудрявцева Валентина Геннадіївна

Лікування катаракти

З першої хвилини як я відчинила двері – мене зустріли дуже доброзичливо, починаючи з ресепшену, закінчуючи спеціалістами. Мене розташували довірою, так як в мене складна катаракта, що навіть нічого не бачила, проте саме тут мене завірили, що все буде добре. Велике спасибі лікарям Іванець Ірині Володимирівні та Скапі Оксані Валеріївні за кваліфіковану допомогу. Хочу подякувати, всьому персоналу «Німецької очної клініки», бажаю побільше людей зробити щасливими  щоб кожен зміг бачити знову.

Ще раз величезне дякую – Кудрявцева В.Г. (м. Маріуполь).

Шмігідін Анатолій Іванович

Лікування катаракти

Дуже вдячний лікарям, швидко, безболісно та заботливо провели операцію. Я став бачити та краще себе почувати, завдяки очній клініці та лікарям, які тут працюють. Дякую всім, хто мені допоміг в цій клініці.

Стомаченко Ігор Вікторович

Стомаченко Ігор Вікторович

Лазерна корекція зору

Даним відгуком виражаю своє задоволення, як результатом роботи персоналу клініки, так і процедурою та процесом корекції мого зору. Мої очі перестали виражати занепокоєння і почали щиро насолоджуватись життям! Бережіть свої очі, і вони відкриють вам нові яскраві барви нашого (поки що) складного, але й цікавого існування.

Макуха А.С.

Макуха Сергій Анатолійович

Лазерна корекція зору

Корекцію зору вирішив робити майже 2 роки тому. Але почався Covid і важко було потрапити до поліклініки, а  потім війна, да і набридло користуватися лінзами. Погортав сторінку інтернету, знайшов німецьку клініку, подивився рекламу та пошукав відгуки. Вирішив піти на діагностику, де огляд показав, що робити корекцію можна. Поспілкувався з лікарем і вирішив, що нема сенсу чекати і далі. Сильно турбував мій рефлекс на світло, але стверджували, що все буде добре і не з таким справлялись. Тепер читаю 12-13 рядок і насолоджуюсь оточуючими предметами та природою. Зрозумів наскільки мої окуляри змушували бачити. Тому не зволікайте. Раджу всім стати всевидячими.

Гнеушева Оксана Миколаївна

Лазерна корекція зору

Сучасна клініка, з сучасним обладнанням. Приємний ввічливий персонал і лікарі. Повний супровід пацієнта не тільки до операції, а й у післяопераційний період. Дякую за гарний зір.

Я б хотіла сказати про цю клініку лише хороше. Як тільки опинишся у клініці, тебе одразу радісно зустрічають, подають всю необхідну інформацію, проводжають до лікаря. Лікарі всі дуже уважні, ввічливі, гарні спеціалісти, які якісно і зрозуміло проконсультують, порадять і назначать необхідне лікування. Дуже вдячна за таку турботу та професіоналізм. Буду радити моїм знайомим тільки цю клініку.

Вілінська Ганна Анатоліївна

Лазерна корекція зору

Я б хотіла сказати про цю клініку лише хороше. Як тільки опинишся у клініці, тебе одразу радісно зустрічають, подають всю необхідну інформацію, проводжають до лікаря. Лікарі всі дуже уважні, ввічливі, гарні спеціалісти, які якісно і зрозуміло проконсультують, порадять і назначать необхідне лікування. Дуже вдячна за таку турботу та професіоналізм. Буду радити моїм знайомим тільки цю клініку.

Міхаль Олександр Олексійович

Міхаль Олександр Олексійович

Лікування катаракти

Я, Міхаль О.О. доктор технічних наук, приймав участь у створенні  апаратури для трьох державних еталонів і тому трохи розуміюсь на прецизійних технологіях. Хочу висловити щиру подяку лікарю Іванець Ірині Володимирівні.

Високий професіоналізм лікаря дозволив провести складну операцію із 100%-м результатом. Ірина Володимирівна чуйний спеціаліст, відповідала на всі мої питання , прибрала всі мої страхи. Клініка може пишатися такими фахівцями, як Ірина Володимирівна.

Сергеєва Ірина Євгенівна

Перевірка зору

Сьогодні я відвідала очну клініку, це мій не перший візит до офтальмологічного центру в м. Києві, працюючи понад 35 років в Національному медичному університеті. Дуже задоволена уважним та професійним відношенням до пацієнта. Високий професійний рівень функціонального обстеження. Дуже приємний позитивний спонукаючий до відвідування  інтер’єр Німецької очної клініки, що дійсно впливає до подальшого обстеження та лікування.

Окремо, хочу відзначити доброзичливе та професійне відношення лікаря Качан О.В.  до пацієнта, а саме спокійне врівноважене тлумачення результатів обстеження та подальші рекомендації, щодо дій пацієнта в найближчі та віддалені терміни. Це дуже приємно і корисно для мене, як пацієнтки. Взагалі спілкування з цим лікарем залишає приємне враження, що відображається не тільки в межах особистих контактів, але і у відношенні до клініки в цілому.

Вдячна всім: адміністрації та медичному персоналу за людяність і доброзичливе відношення до пацієнтів. Щиро дякую.

Бартосевич Олеся Олександрівна

Лазерна корекція зору

Дякую лікарю Британу Сергію Сергійовичу за високий професіоналізм під час проведення операції. Також висловлюю подяку персоналу клініки, за високу якість обслуговування, починаючи від реєстратури, діагностики та підтримку медсестер перед та під час операції. Рекомендую «Німецьку очну клініку», приходьте і ви отримаєте новий зір, без окулярів та лінз! Бажаю усім гарного зору!

Балашова Валентина Петрівна

Лікування катаракти

Велика подяка всьому персоналу клініки: лікарю, хірургу за проведену операцію. Результатами операції задоволена. Обслуговування на всіх етапах лікування дуже сподобалось. Всім велика подяка, успіхів всьому колективу.

Ковпоша Марія Федорівна

Лікування катаракти

Дякую лікарю Оксані Валеріївні та медсестрі за турботу, повернення зору.

Андрющенко Павло Іванович

Лікування катаракти

Щиро вдячний лікареві Скапі Оксані Валеріївні за операцію з приводу катаракти. Окрема подяка всім співробітникам клініки за доброзичливе та професійне ставлення.

Кінищук Юрій Дмитрович

Лікування косоокості

Дуже задоволений клінікою, сервіс до хірургії 100 балів. Операція пройшла легко та швидко. Лікарі і персонал чемні та привітні. Дякую всім.

Береза Віктор Андрійович

Береза Віктор Андрійович

Лікування косоокості

Індивідуальний підхід, якісне обслуговування. Ксенія Павлівна зробила все на найкращому рівні. Більше мене не турбує косоокість та двоїння, і я маю нарешті бінокулярність. Окрема подяка Василю Івановичу за огляди та турботу при лікуванні. Хоча лікарі і давали 50% шанс, все вийшло на 100/100.

Малько Людмила Анатоліївна

Перевірка зору

Дуже вдячні за огляд, усі професіонали високого рівня, як оптометристи, так і лікарі. Особливо хочеться відзначити Марію та Ганну, дякуємо за турботу ,а також велике спасибі Качан Оксані Вікторівні, дуже доступно та зрозуміло все пояснила, професіонал з Великої літери!

Басанець Михайло Іванович

Лазерна корекція зору

Дякую Грошевій Ксенії Павлівні, її команді та персоналу «Німецької очної клініки» за проведену операцію та можливості знову бачити на 100%!

Гусак Ольга Юріївна

Лазерна корекція зору

Років з 10 в мене почав падати зір, і ось нарешті я наважилися на лазерну корекцію. В першу чергу хочу подякувати за можливість знову бачити. Чесно кажучи, до сих пір не можу в це повірити, невже я бачу обличчя перехожих на вулиці?! Окремо хочу подякувати Британу Сергію Сергійовичу, вважаю, що крутих спеціалістів дуже мало і коли такі знаходяться їх повинні знати усі! Дякую!

Головко Катерина Юріївна

Лазерна корекція зору

Дуже вдячна лікарю Ксенії Павлівні Грошевій за проведену операцію. Я ніколи не думала, буду плакати від того, що бачу без окулярів. Весь персонал клініки – БЕЗДОГАННИЙ. Дуже чемні медсестри та привітний персонал. Бажаю процвітання клініці та вдячних пацієнтів! Мирного неба!

Матвійчук Георгій Юрійович

Лазерна корекція зору

Виражаю щиру вдячність «Німецькій очній клініці», персоналу та лікарям. Окремо хочу подякувати Грошевій Ксенії Павлівні, яка зі своїми колегами професійно, швидко і комфортно для мене провели операцію з лазерної корекції зору.

Тихий голос і внутрішній спокій лікаря супроводжували мене в нову реальність ,де я бачу на 100%, протягом всього лиш декількох хвилин.

Пишаюсь тим, що в Україні існує клініка такого рівня. Всьому персоналу та керівникам Величезне ДЯКУЮ!

Фіщенко Вікторія Вікторівна

Лазерна корекція зору

Дякую за прекрасний зір. З першого дня, коли я до вас прийшла, Ви були максимально клієнтоорієнтовані. Вражає професіоналізм та ввічливість персоналу. Все було швидко, як саме обстеження, так і корекція зору. Дякую за вашу роботу.

Ясінська Каріна Юріївна

Лазерна корекція зору

Клініка вразила своїм затишком. Весь персонал привітний та доброзичливий. Лікарі – спеціалісти своєї справи. Дуже задоволена візитом у вашу клініку. Обов’язково буду радити Вас своїм друзям.

Василець Аліна Радіонівна

Лазерна корекція зору

Враження залишилися чудові , дуже приємний персонал , який гарно виконує свою роботу, відповідають на всі запитання . Операція пройшла добре , швидко та професіонально . У вигляді підтримки все дуже сподобалось , що під час операції працівник тримав мене за руки, це дуже заспокоювало та допомагало позбавитись від хвилювань . Наступного дня вже побачила результат , зір покращився , та усі больові відчуття пройшли .

Митрофанюк Тетяна Віталіївна

Лазерна корекція зору

Чудовий сервіс та чудовий лікар Британ Сергій Сергійович!

Дякую, що повернули мені мій зір!

Макєєв Сергій Вікторович

Лікування косоокості

Сам Господь привів мене в цю клініку. Сучасна, створена по європейським стандартам, з професійним обладнанням та кваліфікованими лікарями, які чітко та якісно виконують свою роботу на високому рівні майстерності.

Щира подяка Грошевій Ксенії Павлівні за ювелірну та божественну операцію ,за те, що повернули відчуття повноти життя, бачення цього світу чітко та яскраво, без дискомфорту.

Найкраща оцінка медичному персоналу клініки – Ви створили комфорт та бажання, при потребі, звертатися тільки до вас.

Однозначно рекомендую всім звертатися до вас! Низький уклін, за отриману радість та щастя. Хочеться говорити тільки віршами про любов:

«В моїх венах тече любов,

І тіло обвиває виноградна лоза.»

Бєлоусова Ірина Володимирівна

Лікування катаракти

Зробила в даній клініці операцію на очах і хочу сказати, що дуже задоволена відношенням медперсоналу до пацієнта. Всі дуже ввічливі і гарно знають свою справу. Буду надалі користуватися послугами цієї клініки і рекомендувати іншим, так як обстеження і лікування проходить за новітніми технологіями, повністю безпечно і безболісно для пацієнта. Величезне, щире ДЯКУЮ!

Рубан Юрій Володимирович

Рубан Юрій Володимирович

Лазерна корекція зору

Я – оптометрист в «Німецькій очній клініці» . Знаючи , що тут працюють лише найкращі фахівці , які дуже якісно та професійно виконують свою роботу , можуть з точністю зробити діагностику зору завдяки новітньому обладнанню . Я довірив найцінніше, що в мене є - свій зір , і отримав ідеальний результат , який не можна порівнювати з окулярами чи контактними лінзами.
Окрему подякую хочу висловити фахівцю, лікарю-офтальмологу, який провів лазерну корекцію зору – Грошевій Ксенії Павлівні. Ви просто майстер своєї справи. Дякую Вам за те, що тепер я можу бачити світ без допомоги окулярів та лінз . Успіхів Вам та міцного здоров’я.

Пономаренко Олег Володимирович

Перевірка зору

Дуже гарна клініка з якісним обслуговуванням. Усі лікарі ставляться з душею та виконують свою роботу на всі 100%. Рекомендую!!

Доленко Ігор Вікторович

Перевірка зору

Обслуговування в клініці було гарне, лікаря дуже висококваліфіковані та проявили професіоналізм на високому рівні. Персонал ввічливий та дбайливий.

Денисенко Марина Борисівна

Лазерна корекція зору

Я лікар офтальмолог в Німецькій офтальмологічній клініці. Кожного дня консультуючи пацієнтів перед лазерною корекцією завжди трішки заздрила їм. І ось  знаючи всі процеси зсередини, спокійно змогла довірити своє здоров'я колегам! Я вражена якістю зору і вже на наступний день змогла повноцінно працювати з пацієнтами. Дуже дякую Ксенії Павлівні за крутий зір і за можливість позбавитись від окулярів)

Савенко Галина Федорівна

Лікування катаракти

Висловлюю подяку працівникам клініки за уважне і професійне відношення. Хірургу Іванець Ірині Володимирівні – за її золоті руки.  Здоров’я і щастя усім бажаю!

Філатова Лінда Хієнівна

Лазерна корекція зору

Дуже сподобалось в клініці! Надзвичайно гарне ставлення до пацієнтів . Не дарма кажуть “Стався до інших так , як хочеш , щоб вони ставилась до тебе” .  Тому в клініці побудовані  гарні відносини між працівниками та відвідувачами .  Приємно проводити час , в такій гарній клініці. Багато вагалась , де робити лазерну корекцію . Переді мною був вибір робити корекцію в іншій клініці чи в  “Німецькій очній клініці” .  Коли я прийшла в тій клініці перед корекцією  мені сказали , що в мене суха рогівка, через що , мені потрібно капати краплі ще два тижні . Через два тижні ,перед операцією , мені зателефонували , і повідомили про нову проблему, а саме, про відсутність якоїсь деталі для лазера.  І тут я зрозуміла, що це знак - мені потрібно іти в  “Німецька очна клініка”. Це був вибір про який я не пожалкувала . Одним словом я дуже задоволена !

Нонка Антон Миколайович

Лазерна корекція зору

Хочу виразити велику вдячність лікарям за їхню працю та за те, що я «побачив світ своїми очима». Від тепер буду рекомендувати своїм знайомим цю клініку, як найкращих спеціалістів у галузі офтальмології.

Ще раз дякую, оскільки для моєї теперішньої роботи, мій зір – це моє життя!

Мнищенко Катерина Юріївна

Лазерна корекція зору

Я дуже задоволена сервісом та взагалі  проведенням операції. Клініка дуже приємна, тут приємно знаходитись та приходити будь-які обстеження . Лікарі і персонал приємні  та привітні. Сама операція пройшла чудово. Тому за можливості буду радити цей заклад іншим.

Демиденко Софія Юріївна

Лазерна корекція зору

Я вдячна за професіоналізм і відношення на високому рівні. Очна клініка, в якій вилікували мої очі, подарувала мені нове життя, без перебільшення.

Радитиму усім знайомим і друзям. Тільки вперед!!!

Антонюк Ірина Іванівна

Лазерна корекція зору

З задоволенням рекомендую Німецьку клініку зору. Обираючи, де саме зробити лазерну корекцію зору , я шукала надійну клініку, орієнтуючись на відгуки пацієнтів. Тепер можу залишити свій відгук: професійне відношення до пацієнтів, сама операція пройшла швидко і безболісно. Я задоволена результатом на 100% . Вас зустрічають і обслуговують з посмішкою і уважністю, все пояснюють на стадії підготовки, проговорюють всі моменти і рекомендації. Спасибі за Вашу роботу.

Адаменко Дмитро Євгенович

Лазерна корекція зору

Дякую за професіоналізм лікарям та помічникам. Бажаю успіхів в роботі та мирного неба.

Хомчак Валерія Олександрівна

Лазерна корекція зору

Дуже задоволена обслуговуванням в клініці, усі дуже уважні та привітні (особливо лікар, що проводив післяопераційний огляд). Відповідають на всі питання та підтримують протягом цього часу. Сама корекція була дуже швидко та безболісною – можу сміливо рекомендувати всім! Якби мала окуляри лишила б їх в спеціальному контейнері. Загалом, найприємніше враження від клініки, персоналу, лікарів, операції. Дякую за все!

Кулініч Юрій Олегович

Лазерна корекція зору

Чемні працівники, адміни, лікарі. Корекція минула легко, швидко, зір покращився, атмосфера дружня, клієнтоорієнтована. Все сподобалось. Був би паркінг для відвідувачів, то взагалі топ.

Рибчинська Світлана Сергіївна

Лазерна корекція зору

Хочу подякувати за можливість знову чітко бачити! Дуже боялась йти на операцію по лазерній корекції зору, але воно того варте. Окрема подяка персоналу, який мене заспокоював та підтримував до та підчас операції, дівчата тримали за руку і це справді допомогло заспокоїтись. Хочу подякувати хірургу Грошевій К.П., операція пройшла максимально швидко та майже безболісно.

Ганзюк Тетяна Борисівна

Лазерна корекція зору

До моменту коли я наважилась на операцію «Лазерна корекція зору» пройшло 20 років. Вибір клініки для мене був дуже відповідальний, тому що це мій зір, моє майбутнє. Після пошуку інформації та лікарів, які проводять операцію, впевнилась, що мій вибір—це «Німецька очна клініка».

Консультація і операція пройшла чудово, хоча я дуже хвилювалась. Я вдячна лікарю та всьому персоналу клініки та рекомендую всім до відвідування!

Шкарбан Віолета Григорівна

Лазерна корекція зору

Хочу висловити свою подяку лікарям. Вони здійснюють мрії. Нове обладнання, яке допомагає точно подивитись в чому проблема. Прекрасне ставлення лікарів, які турбуються про Вас. Буду рекомендувати всім!

Зв'яжіться з нами

Запишіться на консультацію перед лазерною корекцією зору

"*" вказує на обов'язкові поля

Ваше ім'я
Дата бажаного прийому