fbpx
Attention, our building is connected to category A electricity, from two independent sources of electricity supply and therefore the power outage schedule does not apply to our clinic. We are working as usual for our patients.
50% off for a complete diagnostic examination of vision.
Special price for laser vision correction until 29 of April.
Німецька очна клініка

Відгуки після корекції зору

Залишіть ваш відгук

Приєднайтесь до десятків тисяч наших пацієнтів, які вже допомогли нам стати найкращими у своїй справі!

Бартосевич Олеся Олександрівна

Laser eye surgery

Дякую лікарю Британу Сергію Сергійовичу за високий професіоналізм під час проведення операції. Також висловлюю подяку персоналу клініки ,за високу якість обслуговування ,починаючи від реєстратури, діагностики та підтримку медсестер перед та під час операції. Рекомендую «Німецьку очну клініку», приходьте і ви отримаєте новий зір ,без окулярів та лінз! Бажаю усім гарного зору!

Балашова Валентина Петрівна

Cataract treatment

Велика подяка всьому персоналу клініки: лікарю, хірургу за проведену операцію. Результатами операції задоволена. Обслуговування на всіх етапах лікування дуже сподобалось. Всім велика подяка, успіхів всьому колективу.

Малько Людмила Анатоліївна

Eye examination

Дуже вдячні за огляд, усі професіонали високого рівня, як оптометристи, так і лікарі. Особливо хочеться відзначити Марію та Ганну, дякуємо за турботу ,а також велике спасибі Качан Оксані Вікторівні, дуже доступно та зрозуміло все пояснила, професіонал з Великої літери!

Басанець Михайло Іванович

Laser eye surgery

Дякую грошевій Ксенії Павлівні, її команді та персоналу «Німецької очної клініки» за проведену операцію та можливості знову бачити на 100%!

Гусак Ольга Юріївна

Laser eye surgery

Років з 10 в мене почав падати зір, і ось нарешті я наважилися на лазерну корекцію. В першу чергу хочу подякувати за можливість знову бачити. Чесно кажучи, до сих пір не можу в це повірити, невже я бачу обличчя перехожих на вулиці?! Окремо хочу подякувати Британу Сергію Сергійовичу, вважаю, що крутих спеціалістів дуже мало і коли такі знаходяться їх повинні знати усі! Дякую!

Головко Катерина Юріївна

Laser eye surgery

Дуже вдячна лікарю Ксенії Павлівні Грошевій за проведену операцію. Я ніколи не думала, буду плакати від того, що бачу без окулярів. Весь персонал клініки – БЕЗДОГАННИЙ. Дуже чемні медсестри та привітний персонал. Бажаю процвітання клініці та вдячних пацієнтів! Мирного неба!

Матвійчук Георгій Юрійович

Laser eye surgery

Виражаю щиру вдячність «Німецькій очній клініці», персоналу та лікарям. Окремо хочу подякувати Грошевій Ксенії Павлівні, яка зі своїми колегами професійно, швидко і комфортно для мене провели операцію з лазерної корекції зору.

Тихий голос і внутрішній спокій лікаря супроводжували мене в нову реальність ,де я бачу на 100%, протягом всього лиш декількох хвилин.

Пишаюсь тим, що в Україні існує клініка такого рівня. Всьому персоналу та керівникам Величезне ДЯКУЮ!

Фіщенко Вікторія Вікторівна

Laser eye surgery

Дякую за прекрасний зір. З першого дня, коли я до вас прийшла, Ви були максимально клієнтоорієнтовані. Вражає професіоналізм та ввічливість персоналу. Все було швидко, як саме обстеження, так і корекція зору. Дякую за вашу роботу.

Ясінська Каріна Юріївна

Laser eye surgery

Клініка вразила своїм затишком. Весь персонал привітний та доброзичливий. Лікарі – спеціалісти своєї справи.

Дуже задоволена візитом у вашу клініку. Обов’язково буду радити Вас своїм друзям.

Василець Аліна Радіонівна

Laser eye surgery

Враження залишилися чудові , дуже приємний персонал , який гарно виконує свою роботу, відповідають на всі запитання . Операція пройшла добре , швидко та професіонально . У вигляді підтримки все дуже сподобалось , що під час операції працівник тримав мене за руки, це дуже заспокоювало та допомагало позбавитись від хвилювань . Наступного дня вже побачила результат , зір покращився , та усі больові відчуття пройшли .

Митрофанюк Тетяна Віталіївна

Laser eye surgery

Чудовий сервіс та чудовий лікар Британ Сергій Сергійович!

Дякую, що повернули мені мій зір!

Макєєв Сергій Вікторович

Treatment of strabismus

Сам Господь привів мене в цю клініку. Сучасна, створена по європейським стандартам, з професійним обладнанням та кваліфікованими лікарями, які чітко та якісно виконують свою роботу на високому рівні майстерності.

Щира подяка Грошевій Ксенії Павлівні за ювелірну та божественну операцію ,за те, що повернули відчуття повноти життя, бачення цього світу чітко та яскраво, без дискомфорту.

Найкраща оцінка медичному персоналу клініки – Ви створили комфорт та бажання, при потребі, звертатися тільки до вас.

Однозначно рекомендую всім звертатися до вас! Низький уклін, за отриману радість та щастя. Хочеться говорити тільки віршами про любов:

«В моїх венах тече любов,

І тіло обвиває виноградна лоза.»

Бєлоусова Ірина Володимирівна

Cataract treatment

Зробила в даній клініці операцію на очах і хочу сказати, що дуже задоволена відношенням медперсоналу до пацієнта. Всі дуже ввічливі і гарно знають свою справу. Буду надалі користуватися послугами цієї клініки і рекомендувати іншим, так як обстеження і лікування проходить за новітніми технологіями, повністю безпечно і безболісно для пацієнта. Величезне, щире ДЯКУЮ!

Рубан Юрій Володимирович

Рубан Юрій Володимирович

Laser eye surgery

Я – оптометрист в «Німецькій очній клініці» . Знаючи , що тут працюють лише найкращі фахівці , які дуже якісно та професійно виконують свою роботу , можуть з точністю зробити діагностику зору завдяки новітньому обладнанню . Я довірив найцінніше, що в мене є - свій зір , і отримав ідеальний результат , який не можна порівнювати з окулярами чи контактними лінзами.
Окрему подякую хочу висловити фахівцю, лікарю-офтальмологу, який провів лазерну корекцію зору – Грошевій Ксенії Павлівні. Ви просто майстер своєї справи. Дякую Вам за те, що тепер я можу бачити світ без допомоги окулярів та лінз . Успіхів Вам та міцного здоров’я.

Пономаренко Олег Володимирович

Eye examination

Дуже гарна клініка з якісним обслуговуванням. Усі лікарі ставляться з душею та виконують свою роботу на всі 100%. Рекомендую!!

Доленко Ігор Вікторович

Eye examination

Обслуговування в клініці було гарне, лікаря дуже висококваліфіковані та проявили професіоналізм на високому рівні. Персонал ввічливий та дбайливий.

Денисенко Марина Борисівна

Laser eye surgery

Я лікар офтальмолог в Німецькій офтальмологічній клініці. Кожного дня консультуючи пацієнтів перед лазерною корекцією завжди трішки заздрила їм. І ось  знаючи всі процеси зсередини, спокійно змогла довірити своє здоров'я колегам! Я вражена якістю зору і вже на наступний день змогла повноцінно працювати з пацієнтами. Дуже дякую Ксенії Павлівні за крутий зір і за можливість позбавитись від окулярів)

Савенко Галина Федорівна

Cataract treatment

Висловлюю подяку працівникам клініки за уважне і професійне відношення. Хірургу Іванець Ірині Володимирівні – за її золоті руки.  Здоров’я і щастя усім бажаю!

Філатова Лінда Хієнівна

Laser eye surgery

Дуже сподобалось в клініці! Надзвичайно гарне ставлення до пацієнтів . Не дарма кажуть “Стався до інших так , як хочеш , щоб вони ставилась до тебе” .  Тому в клініці побудовані  гарні відносини між працівниками та відвідувачами .  Приємно проводити час , в такій гарній клініці. Багато вагалась , де робити лазерну корекцію . Переді мною був вибір робити корекцію в іншій клініці чи в  “Німецькій очній клініці” .  Коли я прийшла в тій клініці перед корекцією  мені сказали , що в мене суха рогівка, через що , мені потрібно капати краплі ще два тижні . Через два тижні ,перед операцією , мені зателефонували , і повідомили про нову проблему, а саме, про відсутність якоїсь деталі для лазера.  І тут я зрозуміла, що це знак - мені потрібно іти в  “Німецька очна клініка”. Це був вибір про який я не пожалкувала . Одним словом я дуже задоволена !

Нонка Антон Миколайович

Laser eye surgery

Хочу виразити велику вдячність лікарям за їхню працю та за те, що я «побачив світ своїми очима». Від тепер буду рекомендувати своїм знайомим цю клініку, як найкращих спеціалістів у галузі офтальмології.

Ще раз дякую, оскільки для моєї теперішньої роботи, мій зір – це моє життя!

Мнищенко Катерина Юріївна

Laser eye surgery

Я дуже задоволена сервісом та взагалі  проведенням операції. Клініка дуже приємна, тут приємно знаходитись та приходити будь-які обстеження . Лікарі і персонал приємні  та привітні. Сама операція пройшла чудово. Тому за можливості буду радити цей заклад іншим.

Демиденко Софія Юріївна

Laser eye surgery

Я вдячна за професіоналізм і відношення на високому рівні. Очна клініка, в якій вилікували мої очі, подарувала мені нове життя, без перебільшення.

Радитиму усім знайомим і друзям. Тільки вперед!!!

Антонюк Ірина Іванівна

Laser eye surgery

З задоволенням рекомендую Німецьку клініку зору. Обираючи, де саме зробити лазерну корекцію зору , я шукала надійну клініку, орієнтуючись на відгуки пацієнтів. Тепер можу залишити свій відгук: професійне відношення до пацієнтів, сама операція пройшла швидко і безболісно. Я задоволена результатом на 100% . Вас зустрічають і обслуговують з посмішкою і уважністю, все пояснюють на стадії підготовки, проговорюють всі моменти і рекомендації. Спасибі за Вашу роботу.

Лінець Людмила Петрівна

Eye examination

Дуже дякую за ставлення персоналу, особливо лікаря Ірину Володимирівну Іванець, професіонала і гарну людину.

Шихалієва Марина Анатоліївна

Шихалієва Марина Анатоліївна

Laser eye surgery

Дуже вдячна всьому персоналу Німецької очної клініки. Кожен підтримав, запитав, заспокоїв перед операцією. Дякую жіночці, що поговорила зі мною і підтримала перед операцією. Це заспокоїло і розслабило. Дякую дівчатам, які перевіряли зір на апаратах. Дякую дівчинці, що тримала за руки під час операції. Особлива подяка Оксані Павлівні за проведену лазерну корекціюзору! Я БАЧУ ПРЕКРАСНО! ДЯКУЮ! Атмосфера в клініці душевна і приємна  мелодія, яка грає на фоні – клас!

Манжула Катерина Геннадіївна

Laser eye surgery

Не пошкодувала, що обрала цю клініку. Операція пройшла добре, хоч і було хвилююче. Окреме спасибі жінці-медсестрі, яка заспокоювала перед корекцією-дуже людське ставлення і було справді спокійніше. Після операції одразу було важко дивитися, але вже наступного дня прокинулася з новим поглядом! Поки що прокидаючись вранці, трохи лякаюся, що забула зняти лінзи ввечері. З зором жити стало легше. Дякуємо лікарям клініки.

Калинка Лариса Вікторівна

Калинка Лариса Вікторівна

Treatment of strabismus

Я, Калинка Лариса Вікторівна, дуже вдячна лікарю Грошевій К.П. за її золоті руки, чуйне серце та гарне ставлення до пацієнта, і дуже дякую за такий післяопераційний результат. Моє око дивиться рівно, я безмежно рада, також дякую всьому персоналу клініки за гарне відношення до пацієнта і окрема подяка анестезіологу Ляшок А.Л. Хочу побажати процвітання Вашій клініці, а я буду всім своїм знайомим рекомендувати Вашу клініку.

Бондаренко Микита Сергійович

Treatment of strabismus

Я щиро вдячна клініці та особисто хірургу Грошевій Оксані Павлівні за операцію по виправленню косоокості моєму синові. Проблема у дитини була виявлена давно, та нам доступно та чесно пояснили коли саме треба зробити операцію, щоб зменшити вірогідність повторної операції. Операція була проведена на високому рівні. Такого результату не очікували навіть. Сказати, що вражені результатом – нічого не сказати! Ми, як батьки, просто у захваті зараз, коли дивимось на свою дитину.

В клініці дуже приємна атмосфера, професійний та кваліфікований персонал, все чітко і зрозуміло. Всі дії пояснюють. Дають дієві рекомендації.

Ця клініка нова, тут є все необхідне сучасне обладнання, але головна її перлина – це хірург від Бога Грошева О.П. Ще раз дякую їй та всьому персоналу та асистентам.

Дуже рекомендуємо усім Німецьку офтальмологічну клініку.

З повагою Бондаренко Сергій та Бондаренко Т.Є.

Мастеренко Анастасія Дмитрівна

Eye examination

Проходила обстеження у клініці, все сподобалось. Процедура пройшла швидко та комфортно. Персонал дав відповіді на всі питання, при обстеженні все детально пояснювали.

Ірбеткіна Олена Валеріївна

Treatment of strabismus

Лікувала доньку у найкращого, найвідданішого лікаря центру, а саме у Грошевої Ксенії Павлівни. Дитині потрібна була операція по косоокості. Ксенія Павлівна все роз’яснила, як це буде і головне Вона зробила операцію моїй донці. Все пройшло на найвищому рівні. Ксенія Павлівна – лікар з великої літери, вона великий фахівець у своїй справі. Бажаю миру, здоров’я, процвітання всьому колективу клініки. Мільйон щирих подяк!!! З повагою та вдячністю, мама маленької дівчинки Ніколь.

Турчак Ірина Борисівна

Treatment of strabismus

Дякуємо за підхід до дитини, все на найвищому ріні: персонал, головний лікар, сервіс. Щиро дякуємо!!! Процвітання та вдячних клієнтів.

Бєлоусова Ірина Володимирівна

Cataract treatment

Зробила в даній клініці операцію на очах і хочу сказати, що дуже задоволена відношенням медперсоналу до пацієнта. Всі дуже ввічливі і гарно знають свою справу. Буду надалі користуватися послугами цієї клініки і рекомендувати іншим, так як обстеження і лікування проходить за новітніми технологіями, повністю безпечно і безболісно для пацієнта. Величезне, щире ДЯКУЮ!

Сєрова Світлана Борисівна

Cataract treatment

Дуже дякую всьому колективу клініки за високоякісне обслуговування, а особливо Скапі Оксані Валеріївні, за віртуозне проведення безболісної операції по видаленню катаракти. Дуже приємно знаходитись в естетичному, чистому приміщенні, де кожен дбав про мій комфорт, психопрофілактику, бо спочатку дуже боялась. А зараз, я не просто погоджуюсь на заміну другого кришталика, а наполягаю, щоб це зробили саме в цій клініці і якомога швидше. Адже, результат зору на оці, що тільки вчора прооперували – 90%.

Тарасенко Назарій Олександрович

Laser eye surgery

Столітня мудрість говорить, що щастя таїться в простих речах. Здатність чудово, практично ідеально бачити, одна із них. Це не пусті пафосні словеса, а саме те, що я зрозумів, ще внятніше для себе, після корекції зору. Спасибі лікарям, хірургу та всьому персоналу «Німецької очної клініки». Бажаю успішної та вдалої долі клініці та всім тим, хто звертається сюди за допомогою.

Панасейко Дмитро Олександрович

Laser eye surgery

Дуже вдячний лікарям і всім працівникам «Німецької очної клініки» за отриманий результат. Злагоджена робота персоналу, робить час перебування в клініці приємним та необтяжливим. Дякую «Німецькій очній клініці» за відновлений зір і змогу досконало бачити цей світ без окулярів чи контактних лінз.

Тананайко Тетяна Сергіївна

Laser eye surgery

Дуже рекомендую робити лазерну корекцію саме у Ксенії Павлівни! Це була абсолютно безболісна операція, аналогічно безболісними були й перші години після неї. Вже за кілька годин після, мої очі вже бачили все те, що не могла розпізнати раніше. Отримала чіткі відповіді на всі питання, що мене хвилювали. Якістю наданої послуги повністю задоволена! І вдячна за відновлений зір!

Дзугань Вікторія Василівна

Treatment of strabismus

Прооперована в клініці 05.10.2022 року. Дуже задоволена як результатом, так і відношенням медичних працівників. Лікарі – фахівці своєї справи. Раджу! Чистота і сервіс найвищої якості!

Шановний Іван Шевчук

Cataract treatment

Я вже пройшов обстеження сьогодні, дуже вражений якістю та сервісом.

Інтер'єр та прилади - топ.

Лише найкращі враження та досвід від сьогоднішньої зустрічі.

Дуже вам дякую, буду рекомендувати та відвідувати і надалі саме вас!

Мамчик Дмитро Олегович

Laser eye surgery

Все було добре, окреме дякую Ксенії Павлівні за найуважніше та професійне відношення до пацієнтів.

Мірошниченко Сергій Олександрович

Laser eye surgery

Хочу подякувати всьому персоналу клініки, привітні дівчата в реєстратурі, дуже сподобалась атмосфера клініки, кваліфіковані лікарі. В один день зробили діагностику та лазерну корекцію зору. Був здивований результатам після корекції. Це найкраща клініка в якій я був. Ще раз дякую!

Митченко Андрій Миколайович

Eye examination

Все сподобалось ! Дякую всьому персоналу , а особливо лікарю Скапі О.В. та Данилюку Дмитру !

Шевчук Вікторія Олександрівна

Laser eye surgery

Сучасна діагностика , яка представлена у клініці , і фаховість лікарів допомогли у встановленні правильного діагнозу та усуненні його . Кваліфікація лікарів на вищому рівні . Офтальмологи професійно провели Лазерну корекцію зору , та надали всю потрібну інформацію . Щира подяка Грошевій К.П. та Скапі О.В.. Однозначно рекомендуємо всім звернутись до клініки та пройти обстеження . Дякуємо усьому персоналу клініки.

Зв'яжіться з нами

Запишіться на консультацію перед лазерною корекцією зору

"*" indicates required fields

Your name
Desired visit date

Contact us

Sign up for a consultation

"*" indicates required fields

Your name
Desired visit date