fbpx

0 800 507 670 - Безкоштовно по Україні

Увага, наша будівля підключена до електромережі по категорії А, від двох незалежних джерел живлення. Тому графік відключення електроенергії на нашу клініку не розповсюджується. Ми працюємо у звичайному режимі для наших пацієнтів.

Супер акція! Лазерна корекція зору будь-яким методом за спеціальною ціною – від 14500 грн. Час акції обмежений.

Британський офтальмологічний центр” і “Німецька очна клініка” – об’єднались в одну клініку!

Об’єднання досвіду лікарів, знань та впровадження нових технологій!

Захворювання очей:

Зв'яжіться з нами

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте до нашого привітного кол-центру або запишіться на діагностику з подальшою консультацією.

Косоокість

Гармонійне і правильне сприйняття навколишнього світу розвивається у людини з дитинства, за умови високої гостроти зору і рівного положення очей. Зоровий образ виходить чітким і об’ємним. Проте, нерідко очі відхиляються від паралельного положення зорових осей, і виникає косоокість. Косоокість є косметичною та функціональною проблемою, пов’язаною з порушенням балансу окорухових м’язів. Око може відхилятися до носа або назовні, більш рідкісні випадки відхилення ока по вертикалі. При гострому виникненні косоокості у підлітка або дорослої людини виникає дискомфорт і відчуття постійного двоїння, що значно порушує якість життя.

Своєчасне виявлення відхилення очей, правильна діагностика причин косоокості, вчасно розпочате лікування — це шанси на виправлення косметичного дефекту і досягнення високого зору обох очей.

Безсумнівно, лікування косоокості має починатися ще в дитинстві. Вчасно підібрані окуляри дозволяють зменшувати ступінь відхилення очей або навіть повністю усувають косоокість. Правильна очкова корекція в поєднанні з оклюзією (тимчасовим прикриванням здорового ока) дозволяє зберегти високий зір на проблемному оці. При недостатньому «вирівнюючому» ефекті очей, косоокість усувається хірургічною корекцією. Закріплення ефекту операції досягається тренуваннями на апаратах, які формують гармонію не тільки на рівні очних м’язів, а й на рівні зорового відділу головного мозку.

Таким чином, можливо виправлення косоокості з відновленням правильного бінокулярного зору. Важливо те, що навіть при неможливості поліпшення зору у деяких пацієнтів старшого віку (а це залежатиме від глибини змін в зоровій системі), досягнення гарного косметичного ефекту і гармонійне правильне положення очей також є нашою реальністю.

Сучасні щадні методи хірургічної корекції косоокості й можливість регулювання швів дозволяють нам усувати косоокість навіть у пацієнтів з невисокою гостротою зору. У «Німецька очна клінікa» ми здатні комплексно допомагати пацієнтам з косоокістю. Точна діагностика, правильна лікувальна тактика, уважне спостереження за динамікою процесу та надійне закріплення результату лікування — всі ці етапи повністю забезпечені в стінах нашої клініки.

Косоокість можливо перемогти в будь-якому віці!

Зв'яжіться з нами

Запишіться на консультацію

"*" вказує на обов'язкові поля

Ваше ім'я
Дата бажаного прийому*