fbpx

0 800 507 670 - Безкоштовно по Україні

Лазерна корекція зору будь-яким методом – 14950 грн. Одна ціна, без прихованих платежів.

Британський офтальмологічний центр” і “Німецька очна клініка” – об’єднались в одну клініку!

Об’єднання досвіду лікарів, знань та впровадження нових технологій!

Захворювання очей:

Зв'яжіться з нами

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте до нашого привітного кол-центру або запишіться на діагностику з подальшою консультацією.

Короткозорість, міопія

Симптоми та причини

Близорукость , миопия

Якщо у Вас короткозорість, зображення об’єктів на відстані здаються розмитими. Ви можете виявити, що зображення стають чіткішими, якщо прищулитися. Наприклад, короткозорі студенти могли б легко читати книги і бачити сидячих поруч сусідів, але викладачі і, що більш важливо, слова на дошці здавалися б розмитими. Короткозорість, інакше міопія, виникає, коли промені світла, що потрапляють в око, заломлюються занадто сильно і сходяться в точці, не досягаючи сітківки. При короткозорості очне яблуко може бути довше норми або рогівка може бути занадто зігнутою. В результаті зображення, які Ви бачите, не фокусуються на сітківці належним чином.

Зазвичай короткозорість розвивається в дитинстві й вперше виявляється, коли батьки помічають, що дитина відчуває труднощі з читанням написів на дошці в школі. Короткозорість продовжує посилюватися протягом усього підліткового віку і до часу дорослішання стабілізується. Деякі фахівці вважають, що короткозорість передається нам у спадок. Вона може супроводжуватися або не супроводжуватися астигматизмом. У типовому висновку при короткозорості пишуть знак мінус перед першою цифрою.

Варіанти лікування короткозорості:

Лікування короткозорості залежить від декількох факторів, таких як вік, ступінь фізичної активності, рід занять. Лікування може полягати в призначенні контактних лінз або окулярів. Лікар також дасть поради щодо зміцнення зору. Якщо Ви бажаєте раз і назавжди позбутися від окулярів і контактних лінз, можна звернутися до хірургічних методів лікування.

Близорукость, миопия

Лазерна корекція зору

Хоча окуляри й контактні лінзи допомагають впоратися з короткозорістю, їх можна порівняти з гіпсом і милицями, тобто це тимчасове рішення, яке дозволяє вийти з положення, але фактично не усуває причину проблеми так, як цього можна досягнути за допомогою хірургічного втручання.


Докладніше

Інтраокулярна корекція

Інтраокулярні лінзи призначені для корекції високого ступеня астигматизму. У тому випадку, якщо лазерна корекція Вам не підходить, не впадайте у відчай, тому що є й інші можливості досягнення бажаного. «Німецька очна клінікa» пропонує ряд операцій, які можуть Вам допомогти. Під час консультації, ми зможемо з’ясувати, чи не протипоказана Вам операція, і визначити найкращий варіант операції для Вас.


Докладніше

Зв'яжіться з нами

Запишіться на консультацію

"*" вказує на обов'язкові поля

Ваше ім'я
Дата бажаного прийому*