fbpx

0 800 507 670 - Безкоштовно по Україні

Лазерна корекція зору будь-яким методом – 14950 грн. Одна ціна, без прихованих платежів.

Британський офтальмологічний центр” і “Німецька очна клініка” – об’єднались в одну клініку!

Об’єднання досвіду лікарів, знань та впровадження нових технологій!

Захворювання очей:

Зв'яжіться з нами

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте до нашого привітного кол-центру або запишіться на діагностику з подальшою консультацією.

Катаракта

Катаракта – це захворювання, при якому порушується прозорість кришталика, що призводить до зниження гостроти зору. Назва цього захворювання походить від грецького слова katarrháktes, що означає «водоспад». Це з уявленнями древніх лікарів у тому, що захворювання розвивається внаслідок стікання каламутної рідини між райдужкою і кришталиком.

Виявити катаракту на стадії неможливо без офтальмологічного огляду. Видимих ​​симптомів на ранній стадії взагалі немає. З розвитком захворювання погіршується зір: пацієнт починає бачити предмети нечітко, немов вони перебувають у тумані, підвищується чутливість при погляді яскраве світло, погіршується нічний зір, послаблюється колірне сприйняття.

Незважаючи на те, що катаракта найчастіше розвивається внаслідок вікових змін очей, захворювання все частіше виявляється у віці 40-50 років або навіть молодше. У пацієнтів віком понад 80 років частота виявлення катаракти становить майже 100%.

У більшості людей зі старечою (віковою) катарактою захворювання розвивається дуже повільно та безболісно протягом багатьох років, і часто початковий діагноз ставиться при звичайному обстеженні у офтальмолога.

Однак, хороша новина полягає в тому, що катаракту можна успішно вилікувати. У нашій клініці застосовується революційний метод водний потік iQ-5 minutes – видалення катаракти “водою”.

У ході операції уражений катарактою кришталик видаляють, але в його місце встановлюється штучна інтраокулярна лінза (ИОЛ). Анестезія проводиться шляхом закапування сучасних знеболювальних крапель. Після операції зір одразу відновлюється.

Зв'яжіться з нами

Запишіться на консультацію

"*" вказує на обов'язкові поля

Ваше ім'я
Дата бажаного прийому*