Хірургічне лікування глаукоми

Ми лікуємо всі види глаукоми із застосуванням найсучасніших і ефективних хірургічних методик

Метою хірургічного лікування глаукоми, як правило, є створення додаткової системи відтоку водянистої вологи для зниження внутрішньоочного тиску. Операція дозволяє позбавити людину від застосування медикаментозних засобів (або істотно знизити залежність від них).

Види антиглаукомних операцій

Непроникаючі операції при глаукомі: непроникаюча глибока склеректомія (НГСЕ)

У разі відкритокутової глаукоми цієї операції віддається перевага, так як вона максимально безпечна, завдяки відсутності перепадів тиску при цілісності порожнини ока. В цьому випадку, порожнина ока не розкривається, що дає можливість дуже плавно знизити очний тиск.

При необхідності, є можливість комбінації антиглаукомних операцій і операцій з видалення катаракти.

Втручання виконується амбулаторно, період повної реабілітації становить 1-2 дня. Правильне виконання операції хірургом зводить ризики потенційних ускладнень практично до нуля.

Проникаючі антиглаукомні операції: трабекулектомія

Відмінність цієї операції від непроникаючої – в розтині ока. В цьому випадку око розкривається, а при непроникаючій операції тонка напівпроникна десцеметова оболонка залишається збереженою, залишаючи око герметичним.

Трабекулектомія – перевірений часом тип операцій. До неї вдаються, якщо глаукома вже досить розвинена, і існує необхідність в проведенні операції повторно.

Реабілітація після цієї операції триваліша, але ефективність вище, так як результати зберігаються більш тривалий термін.

Коли необхідно робити операцію?

Хірургічне лікування – це альтернатива медикаментозної терапії, що проводиться в початкових стадіях захворювання. Крім того, єдиноможливий можливий спосіб стабілізувати глаукомний процес і зберегти зір в розвиненій стадії, коли ефект лікування медикаментозними препаратами недостатній.

Зв'яжіться з нами

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте до нашого привітного кол-центру або запишіться на діагностику з подальшою консультацією.
GENIUS PLUS

Холодна лазерна корекція

Холодна лазерна корекція, LED 3D технологія тільки в «Німецькій очній клініці».

GENIUS ADVANCED

Лікування катаракти

Програма «Живий зір» після операції з приводу катаракти, пресбіопії і з рефракційною метою.