Лазерне лікування захворювань ока

Показане при:
Методи лікування:

Безпечно й ефективно

Завдяки наявності прозорих оптичних середовищ ока багато тканин доступні для огляду і впливу на них лазера. Випромінювання лазера поглинається тільки в точці-мішені, не приносячи шкоди іншим утворенням ока.

Можливість чітко візуалізувати патологічні зміни дозволяє лікарю виконувати процедуру гранично точно.

Безболісно

Такі структури ока, як сітківка, хоріоідея, капсула кришталика, не мають больових рецепторів. Вплив лазера всього лише засліплює (відчуття спалахів світла). А при роботі інфрачервоного YAG-лазера зовсім відчуття відсутні. Процедура лікування вимагає розширення зіниці.

Групи ризику

Зміни, що відбуваються в оці, можуть на ранніх стадіях бути непомітні людині. А ефективність лазерного лікування в цей період найвища. Ось чому необхідно перевіряти очі з профілактичною метою. До групи високого ризику належать люди з високою короткозорістю, які страждають на цукровий діабет більше п’яти років, гіпертоніки, люди похилого віку.

Зв'яжіться з нами

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте до нашого привітного кол-центру або запишіться на діагностику з подальшою консультацією.

Лазерна коагуляція сітківки

«Мікросварки» світлом сітківки в місцях втрати міцності та зонах зі зниженим кровотоком дозволяє зберегти центральний зір і якість життя. Після зміцнення сітківки потрібно кілька днів обмежити фізичну активність. До зорових робіт можна повернутися в той же день.

Лазерна дисцизія

Сучасна безшовна хірургія катаракти робить цю операцію швидкою та безпечною. Але у 10-15% прооперованих, капсула, яка залишилася від свого кришталика з часом може ущільнитися. Це призводить до появи туману і зниження гостроти зору. Розсічення каламутної капсули лазером займає кілька хвилин. Не потрібно здавати аналізи. Результат відчувається відразу ж.

Лазерне лікування глаукоми

Глаукома – хронічне захворювання. Основним способом її лікування є призначення крапель, що знижують очний тиск. У ряді випадків, коли краплі не надають достатнього ефекту, а хірургічне лікування ще можна відкласти, лазерне лікування глаукоми може помітно знизити внутрішньоочний тиск. Після проведеного лікування як і раніше необхідно сумлінно капати призначені краплі і регулярно перевіряти очний тиск.

1,000,000+
Корекція зору

За багаторічний період роботи нами було надано сотні тисяч офтальмологічних послуг.

Зупинивши вибір на клініці «Німецькій очній клініці», ви можете бути впевнені в якості послуг, що надаються, так як довіряєте свій зір сучасній клініці. У нас можливе проведення лазерної операції в день консультації або у віддалений період (після проведеної діагностики запис не потрібен!).