fbpx

0 800 507 670 - Безкоштовно по Україні

Лазерна корекція зору будь-яким методом – 14950 грн. Одна ціна, без прихованих платежів.

Британський офтальмологічний центр” і “Німецька очна клініка” – об’єднались в одну клініку!

Об’єднання досвіду лікарів, знань та впровадження нових технологій!

Захворювання очей:

Зв'яжіться з нами

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте до нашого привітного кол-центру або запишіться на діагностику з подальшою консультацією.

Далекозорість

Симптоми та причини

Далекозорість, яка інакше називається гіперметропія, виникає при уплощенні рогівки або при занадто короткому очному яблуці. Ці стани не дозволяють променям світла, що потрапляє в око, переломлюватися в ступені, достатньому для їх фокусування на сітківці. Замість цього зображення, які ви бачите, фокусуються за сітківкою. Для далекозорих людей ближні об’єкти виглядають більш розмитими, ніж об’єкти на відстані. Наприклад, якби ви сиділи на літньому майданчику ресторану, меню здавалося б розмитим, а навколишній пейзаж — у фокусі. Однак думка, що далекозорі завжди добре бачать вдалину, помилкова. Часто далекозорі бачать погано і зблизька, і вдалину. Однак люди, які страждають лише віковою далекозорістю (пресбіопією), добре бачать вдалину, тому що у них немає аномалій рефракцій і кришталик завжди знаходиться в розслабленому стані. Далекозорі люди часто відчувають головний біль при виконанні роботи поблизу.

Дальнозоркость

Далекозорість розвивається набагато рідше, ніж короткозорість, і її поширення збільшується з віком пацієнтів. При далекозорості у висновку зазвичай стоїть цифра зі знаком плюс перед нею.

Варіанти лікування далекозорості

Далекозорість може бути виправлена за допомогою як окулярів, так і контактних лінз, щоб змінити напрям променів світла в оці. Хворі часто змушені носити окуляри або контактні лінзи або весь час, або тільки для читання, роботи на комп’ютері та іншої роботи поблизу. Незайвим буде додержуватися порад щодо зміцнення зору. Якщо ви бажаєте раз і назавжди позбутися від окулярів і контактних лінз, можна звернутися до хірургічних методів лікування.

Лазерна корекція зору

Хоча окуляри й контактні лінзи допомагають впоратися з далекозорістю, їх можна порівняти з гіпсом і милицями, тобто це тимчасове рішення, яке дозволяє вийти з положення, але фактично не усуває причину проблеми так, як цього можна досягнути за допомогою хірургічного втручання.


Докладніше

Інтраокулярна корекція

Інтраокулярні лінзи призначені для корекції високого ступеня астигматизму. У тому випадку, якщо лазерна корекція Вам не підходить, не впадайте у відчай, тому що є й інші можливості досягнення бажаного. «Німецька очна клінікa» пропонує ряд операцій, які можуть Вам допомогти. Під час консультації, ми зможемо з’ясувати, чи не протипоказана Вам операція, і визначити найкращий варіант операції для Вас.


Докладніше

Зв'яжіться з нами

Запишіться на консультацію

"*" вказує на обов'язкові поля

Ваше ім'я
Дата бажаного прийому*