Лазерна корекція зору безкоштовно

Розкажи друзям про нашу клініку і ми повернемо гроші за корекцію зору!

Талон пред’являється пацієнтом реєстратору під час оформлення амбулаторної медичної карти на «первинне діагностичне обстеження всіх параметрів очей з консультацією лікаря».

Програму “Повернення грошей за лазерну корекцію зору” ми вирішили відкрити, коли зрозуміли, що найправильніший спосіб розповісти про себе — зробити це устами наших пацієнтів і найголовніше — відмінними результатами лазерної корекції методом Genius PRO, GeniusPLUS.

Це програма лояльного пацієнта, яка працює в його інтересах, оскільки пацієнт заощаджує гроші, а про «Німецьку очну клініку» дізнається все більше і більше людей.

Ви зробили у нас лазерну корекцію зору Genius PRO, GeniusPLUS у період, коли акція почала діяти (з 2022-09-16). Залишилися задоволені результатом і готові рекомендувати наш центр своїм родичам, друзям, колегам, просто знайомим. Ви берете участь у нашій бонусній програмі й отримуєте персоніфіковану картку рекомендацій, за якою можете направити в «Німецьку очну клініку» 20 осіб.

Контакти

Режим роботи центру інформації та реєстрації щодня з 9:00 до 19:00 без вихідних
0
Ми повернемо

За кожного направленого вами пацієнта ми повертаємо по 1000 гривень (на розрахунковий рахунок партнера надходить сума за вирахуванням військового збору і ПДФО, які сплачуються в бюджет)

0
Загальний розмір подарунка

Таку суму грошей наш центр дарує лояльним пацієнтам та їх друзям!

За кожного направленого вами пацієнта ми повертаємо по 1000 гривень (на розрахунковий рахунок партнера надходить сума за вирахуванням військового збору і ПДФО, які сплачуються в бюджет), за умови проведення їм лазерної корекції зору в нашому центрі. A пацієнт з бонусною карткою отримує знижку 500 гривень на процедуру лазерної корекції зору по методиці Genius PRO, GeniusPLUS на 2 ока.

Таким чином, у вас є можливість повернути всі гроші сплачені за операцію і отримати ще грошей на гарний відпочинок на морі, повернути 20000 гривень. Коли людина отримує високоякісну послугу з дуже чесною ціною, і ще є якийсь бонус, йому подвійно приємно. Ми заощаджуємо значні гроші на рекламі й ця програма — наша вдячність пацієнтам за те, що вони не тільки самі обрали «Німецьку очну клініку» і отримали прекрасний результат від методу Genius PRO, GeniusPLUS, але і рекомендували нас своїм друзям.