Лікування катаракти

Genius ADVANCED

Нова методика видалення катаракти дисперсними розчинами

500,000+
Успішних операцій з видалення катаракти

Відмінність GENIUS ADVANCED від звичайної мікрохірургії катаракти?

  • Контрольована, відпрацьована технологія роботи.  Кожен крок операції проходить оперативно та чітко, тому операція триватиме не більше п’яти хвилин.
  • Безпека.  Ведеться незалежний контроль якості.  Під час операції всі хірургічні дії, кожен крок команди, а також цифрові дані медичного обладнання електронно записуються та передаються до німецького офісу з контролю, де перевіряється робота мікрохірурга, та контроль за якістю надання медичної допомоги.
  • Високоякісні марки інтраокулярних лінз преміум-класу від провідних фірм-виробників.  Стандарт нашої хірургії з катаракти включає видалення природного кришталика та заміну його синтетичною інтраокулярною лінзою (ІОЛ).  Лінзи ІОЛ ідеально імітують природні кришталики ока, що робить їх чудовим варіантом для такого типу операції.  Доступні різні лінзи для різних відхилень зору, і ваш хірург зможе порадити вам найкращий варіант для вас.  Є багато різних видів лінз, і індивідуально підібраний для вас варіант буде обговорюватися  під час консультації.  Серія діагностичних тестів визначає точні характеристики лінз, зроблених на замовлення.  При виборі лінз ми також аналізуємо ваш спосіб життя і візуальні вимоги – все з точністю в кілька градусів і сотих часток.  Наша клініка використовує лише високоякісні марки та моделі інтраокулярних лінз преміум класу від провідних фірм-виробників.
  • Без болю.  Анестезіолог запровадить вам місцеву анестезію, щоб вам було зручно під час операції.  Вам також запропонують легку седацію, яка допоможе розслабитись під час процедури.
  • Європейський стандарт якості.  Усі наші лікарі-хірурги пройшли обов’язкові курси підвищення кваліфікації та стажування в Німеччині;  дотримуються найсуворіші протоколи лікування, прийняті ЄС.
  • Команда професіоналів.  В організації та проходженні вашого комфортного візиту беруть участь професори, лікарі-хірурги, консультанти, медичні інженери, операційні медсестри, адміністративний та інший медичний персонал.